2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 17°C Még több cikk.

Afrika Kupa: döntetlen a nyitómeccsen

A házigazda Angola válogatottja négygólos vezetés után csak 4-4-es döntetlent játszott Mali együttesével a labdarúgó Afrika Kupa vasárnap esti nyitómérkőzésén.

A meccs nagy részében alárendelt szerepet játszott Mali a 79. percben szerezte első találatát, ám remekül hajrázott, s a 88., a 93. és a 95. percben is gólt lőtt, és megkaparintott egy pontot.

A találkozó egyperces gyászszünettel kezdődött a togói csapatot ért pénteki terrortámadás három halálos áldozatának emlékére.

Eredmény, Afrika Kupa:

A csoport: Angola-Mali 4-4 (2-0) gól: Flavio (36., 42.), Gilberto (67., büntetőből), Manucho (74., büntetőből), illetve Keita (79., 93.), Kanoute (88.), Yattabare (95.) +++ slr/scp

Jégkorong: győzőtt a Fehérvár

A Sapa Fehérvár AV19 hosszabbítás után 6-5-re legyőzte vasárnap a vendég Vienna Capitals csapatát a… Tovább olvasom