2017. 04. 30. vasárnap - Katalin, Kitti 3°C | 16°C Még több cikk.

Sopron Szépe 2011- Harangozó Ágnes a felnőtt királynő - galéria

A Sopron Szépe 2011 Felnőtt mezőny legszebb versenyzője és a királynői cím viselője Harangozó Ágnes. A nyugatmagyar.hu közönségszavazását pedig Galuszek Judit nyerte meg.

Május 21-én szombaton este, Kóczán Bálint konferálásával rendezték meg a soproni BW Pannónia Hotelben a Sopron Szépe 2011 szépségversenyt. Újdonság volt, hogy a versenyen ezúttal férfiak is indultak.

A zsűri színpadi mozgás, test és kisugárzás alapján pontozta a versenyzőket.

A zsűri tagjai:

Németh Eszter, a Sopron Szépe 2009 Felnőtt királynője, egyben a zsűri elnöke

Kuslits Katalin, a Sopron Szépe 2009 Tini királynője

Schneider Burai Ilona, nívódíjas koroegráfus, a Miss WFS szépségversenyek elindítója

Leyrer Gergő, a Vaskarika médiaportál munkatársa

Magasi Dávid, a nyugatmagyar.hu és Kisalföld napilap fotóriportere

Judák Zsanett, a Zoom Models képviseletében

A versenyt Szilágyi Katalin esküvői- és koktélruha tervező showjával nyitották meg a szervezők. A ruhákban a Tini és Felnőtt kategória képviselői mellett versenyen kívül a 11 éves Ben Sassi Jasmint és a 13 éves Tóth Katalint láthattuk.

Életképek a Sopron Szépe 2011 döntőjéről. Fotók: vaskarika.hu.

Ezt követően a Férfi kategória képviselői vonultak fel öltönyben, majd farmerben és atlétában, majd a Hölgyeket láthattuk koktélruhában, végül bikiniben.

A döntősök felvonulása után Markó Dániel, a stand up comedy műfaj képviselője nevettette meg a nézőközönséget.

Végül az eredményhirdetésre került sor, ahol a győztesek átvehették az értékes nyereményeket:

A Facebook nyereményjáték keretében az elődöntő és döntő napjai között lehetett lájkolni a versenyzőkre.
A győztesek 1-1 25.000 Ft értékű CSD Foto utalványt nyertek. A díjakat a főszervező, Cseh Dániel adta át.
A Férfi kategória győztese: Németh Ákos
A Modell kategória győztese: Vaculka Krisztina
A Tini kategória győztese: Magyar Izabella
A Felnőtt kategória győztese Galuszek Judit

A nyugatmagyar.hu a Sopron Szépe 2011 aloldalán lehetett kattintani a legszebbnek gondolt versenyzőre.
A nyertes egy 50.000 forint értékű, 2 főre szóló Wellness utalványt vehetett át.
A győztes Galuszek Judit a díjat Balogh Barbara adta át.

Közönségszavazás volt még a helyszínen, ugyanis szavazólapokkal is lehetett voksolni a legszebbnek vélt férfire és hölgyre.
Mister Szimpátia: Németh Gábor.
Miss Szimpátia: Salamon Dia.

A Miss WFS szépségversenyek és a Régiók Szépe országos szépségversenyek együttműködésből adódóan lehetőség nyílt 3 hölgy számára, hogy továbbjutást nyerhetett a Régiók Szépe országos középdöntőjébe!
A továbbjutásról szóló okleveleket Schneider Burai Ilona, nívódíjas koreográfus adta át.
Tini kategórióbál továbbjutási lehetőséget nyert: Kovács Klaudia!
Felnőtt kategóriából továbbjutott: Harangozó Ágnes!
Modell kategóriából továbbjutott: Vaculka Krisztina!

A Sopron Szépe Tini és Felnőtt kategóriában III. helyezettjei 1-1 15.000 Ft értékű CSD Foto utalványt tudhattak magáénak.
A díjakat Cseh Dániel adta át.
Tini III. helyezést elért: Németh Réka
Felnőtt III. helyezett pedig: Kovács Klaudia

A Tini és Felnőtt kategória két II. helyezettje a Hotel Pannónia jóvoltából 1-1 30.000 Ft értékű wellness utalvánnyal vehetiigénybe a Hotel úszómedence, pezsgőfürdő, finn szauna és fitneszterem szolgáltatásait.
A díjakat átadta Németh Eszter és Kuslits Katalin
A Tini II. helyezettje: Breithofer Barbara
Felnőtt kategóriában II. helyezést ért el: Mihályi Rita

A verseny talán legexkluzívabb díja, a Zoom Models által felajánlott nemzetközi modellszerződés is kiosztásra került. A Zoom Models immár 15 éve, biztonságos keretek között, London, Párizs, Milánó és ázsiai színpadokra is közvetít magyar modelleket.
A díjat Judák Zsanett adta át.
A Zoom Models különdíjasa és ezáltal a nemzetközi modellszerződés büszke tulajdonosa Takács Nikolett nett!

A kategóriák abszolút győztesei 1-1 75.000 Ft értékű CSD Foto modellalbumról szóló utalványt vehetnek át.

A férfi kategóriában a 75.000 Ft értékű modellalbumról szóló utalványt és a Mister Sopron szalagot Németh Eszter adta át.
Mister Sopron 2011 Ötvös Bence lett!

A Modell kategóriában a 75.000 Ft értékű modellalbumról szóló utalványt és a Miss Modell szalagot Kuslits Katalin adta át.
Miss Modell 2011 Salamon Dia!

A Sopron Szépe 2011 Tini királynőjének viselője a 75.000 Ft értékű modellalbumról szóló utalvány mellett koronát is kapott a fejére.
A koronát a Christine Esküvői Ruhaszalon ajánlotta fel.
A díjakat és a koronát a Sopron Szépe 2009 Tini királynője, Kuslits Katalin adta át.
A Sopron Szépe 2011 Tini mezőny legszebb versenyzője és ezáltal a királynői cím viselője Kovács Klaudia!

A Sopron Szépe 2011 Felnőtt királynőjének viselője a 75.000 Ft értékű modellalbumról szóló utalvány mellett koronát is kapott a fejére.
A díjakat és a koronát a Sopron Szépe 2009 Tini királynője, Németh Eszter adta át.
A Sopron Szépe 2011 Felnőtt mezőny legszebb versenyzője és ezáltal a királynői cím viselője Harangozó Ágnes!

A versenyzők a nyeremények, a szalagok és oklevelek után virágot is kaptak a rendezvény főszervezőjétől, Cseh Dánieltől.

A virágokat és a szalagokat Kovács Gábor, a Macifű Virágboltok tulajdonosa ajánlotta fel.

Elnézte a bíró: Megadta, pedig nem is volt gól

A soproni kispályás labdarúgó bajnokságban az FC Nautilus - Lakáskulcs.eu mérkőzésen a bíró… Tovább olvasom