2017. 05. 24. szerda - Eszter, Eliza 13°C | 24°C Még több cikk.

Dózsás érmek fedett pályán

Több érmet szereztek a Győri Dózsa SE atlétái a fedett pályás serdülő egyéni országos bajnokságon.
A fedett pályás serdülő egyéni országos bajnokságon a Győri Dózsa SE versenyzői közül a 13 évesek mezőnyében Lendvai András 1000 m síkfutásban győzött (2:56,06 p), 300 m síkfutásban negyedik lett (43,58 mp). Sorok Klaudia a 13 éves lányok 60 m síkfutó számában ezüstérmet (8,16 mp), 300 m síkfutásban bronzérmet szerzett (43,50 mp). Reizinger Fanni a 14 évesek 60 m és 300 m síkfutó számában egyaránt ezüstérmes lett (8,10 mp és 43,23 mp). Lados Csaba a dobogó harmadik fokára állhatott a 14 éves fiúk 60 m gátfutó számában (9,39 mp).

A lányok 4x200 m váltója (Sorok Klaudia–Tóth Evelin–
Gál Viktória–Reizinger Fanni) értékes ötödik helyezést ért el. Felkészítők: Farkas Roland, Liszkai Zsuzsanna, Farkasné Babos Rita.

Takács Márton negyedszer is bajnok

Budapesten rendezték az ifjúsági korosztályos országos bajnokságot, ahol Takács Márton, a győri… Tovább olvasom