Gyenge színvonal

2024.03.03. 17:27

NB II foci - A Mosonmagyaróvár ezúttal a BVSC otthonában kapott ki

Gyenge színvonalú mérkőzésen mosonmagyaróvári vereség, amivel szinte reménytelen helyzetbe került a csapat a bennmaradást illetően.

Papp Győző

Forrás: Kisalföld archív

Fotó: Kerekes István

BVSC-ZUGLÓ–CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1–0 (1–0)

Budapest, Szőnyi út, 210 néző. Vezette: Pillók Ádám (Király Zsolt, Ország Péter)
BVSC: Csenterics – Poór P. (Nagy J., 67.), Vinícius, Deutsch B., Király Á. – Hidi P., Szilágyi M. (Rabatin, 67.) –  Ihrig-Farkas (Mucsányi M., 71.), Mitrovics, Kelemen P. (Tóth M., 77.) – Bacsa P. Vezetőedző: Szekeres Tamás
MOSONMAGYARÓVÁR: Auerbach – Simita (Bekker R., 84.), Deák I., Czingráber, Horváth K. – Vukaszovics, Radics M. (Deákovits, 84.) – Máris (Puhtyejev, 58.), Szabó B. (Illés D., 58.), Csóka D. (Szendeff, 71.) – Németh D. Vezetőedző: Nagy Ádám
Gólszerző: Ihrig-Farkas (25.)

24. perc: Egy jobb oldali szöglet után Mitrovics 17 méteres lövését védte Auerbach, majd a kipattanót Bacsa lőtte a kapusba, az újabb kipattanó után pedig Bacsa lövése a védőkről pattant szögletre.
25. perc: Hidi bal oldali szögletére Auerbach nagyon rosszul mozdult ki, a labda így Ihrig-Farkas lábáról, 5 méterről az üres kapuba gurult. 1–0.
57. perc: Bal oldali szöglet után Deák fejesét védte higgadtan Csenterics.
62. perc: Puhtyejev Némethtel kényszerítőzött, utóbbi hiába törhetett egy az egyben a kapura, hossza vette át a labdát, így Csenterics tisztázni tudott.
70. perc: Egy bedobás után Ihrig-Farkas elé került a labda, aki 17 méterről, félfordulatból a jobb kapufát találta el.

Nagy Ádám: - Gyenge teljesítményt nyújtottunk ezen a mérkőzésen, de nemcsak mi voltunk gyengék, hanem a meccs színvonala is. A BVSC egy pontrúgással volt jobb nálunk. Belőlünk hiányzott az átütőerő annak ellenére, hogy voltak gólhelyzeteink.