NB III foci - Kontrákkal győzött a Gyirmót II

Gyirmót: 185 néző. V.: Drabon.

Gyirmót II: Kocsis – Somogyi (Peisser 75), Major (Széles A. 84), Tóth D., Rozs – Mayer, Farkas B. –Szegi, Szűcs (Kovács P. 84), Csöngei (Süveges 75) – Erdei (Szabó K. 92). Vezetőedző: Ördög József
Budaörs: Borsos – Budai, Fényes, Lami (Khiesz 69), Sebestyén – Ferkel (Petneházi 75), Sajbán M. – Szamosi (Fekete O. 69), Horváth E. Jász 80), Murai - Gula. Vezetőedző: Ifj. Bognár György.
Gsz.:  Erdei (48., 88.), ill. Murai (51).

48. perc: Szegi és Erdei jobb oldali összjátéka után utóbbi 13 méterről jobbal a kapu jobb oldalába lőtt (1-0). 51. perc: Gula bal oldali pontos beadása után Murai 5 méterről, középről a kapu jobb oldalába lőtt (1-1). 88. perc: Egy előrelőtt labdánál Erdei először elhibázta a lehetőséget, majd az ismétlésnél Süveges jobb oldali passza után 4 méterről a kapu bal oldalába helyezett (2-1).

Ördög József: -  A kontrákkal sikerült helyzetekbe kerülni, s az így adódó lehetőségekből eredményesebbek voltunk, ezért megérdemelten nyertünk.
Ifj. Bognár György: - Szünet után beszorítottuk a hazaiakat, de kihagytuk a helyzeteinket.