Labdarúgás

2021.05.08. 20:30

Megyei foci minden mennyiségben – mutatjuk az összes osztályból az eredményeket – videó, galéria

Az I. osztályban a Gönyű és a Nyúl gólokban gazdag, küzdelmes mérkőzést vívott egymással.

kisalfold.hu

Fotós: HUSZAR GABOR

Duna Takarék Megyei I. osztály

Szombat

Hegykő–DAC Nádorváros 2–3

ETO Akadémia–Pannonhalma-Horn 13–0

 

Kapuvár–SFAC 1900 4–1

Üstökös FC Bácsa–Carbodent-Vitnyéd 1–1

Gyirmót FC Győr II–Győrszentiván 0–0

Csorna–Abda VVFK-Bau 6–0

Vasárnap

Gönyű–Loland-Nyúl 3-3

Lébény–Jánossomorja 1-6

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport

Vasárnap

Tét–Győrújfalu 1–0

Kunsziget–Kajárpéc-Herold Trans 3–0

Dunaszeg–Rábapatona 4–1

Enese–Győrzámoly 1–5

Bőny–Dunaszentpál 4–0

Robo-Tech-Börcs–Győrújbarát 1–1

Győrasszonyfa–Koroncó 0–3 (játék nélkül)

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

Vasárnap

Kimle–Ré-Zsalu Bezenye 1–0

Dunakiliti–Károlyháza 4–1

Darnózseli–Mosonszentmiklós 2–7

Püski–Lipót-MITE 6–1

Halászi–Hédervár 0–2

Mosonszolnok–Levél 15–0

Rajka–Hegyeshalom 3–3

Máriakálnok–Credobus Mosonmagyaróvár II 2–1

Megyei II.o. Soproni csoport

Szombat

Répcementi–Kópháza 7–1

Vasárnap

MET-NA-Veszkény–Petőháza 4–1

Rábapordány–Szany 1–1

Lövő–Iván 4–1

Fertőszentmiklós–Bősárkány 1–3

Nagycenk–SVSE 3–4

Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport

Vasárnap

Veszprémvarsány–Mezőörs 2–6

Tényő–Gyarmat 9–1

Rábacsécsény–Szilver-Fer-Pér 3–2

Felpéc–Győrság 7–1

Ásványráró–Mecsér 4–1

Csikvánd–Sokorópátka 8–0

Wunderbar-Pázmándfalu–Bajcs 1–5

Bakonyszentkirály–Töltéstava 3–0 (játék nélkül)

Megyei III. o. BarBár Pub Győri B csoport

Vasárnap

Bácsa II–Táp 3–0

Győri Cápák–Mindszentpuszta 6–0

Bakonyszentlászló–Nagyszentjános 0–1

Rábaszentmihály–Gyömöre 2–2

Győrszemere–Ikrény 1–2

Bőny II–Vámosszabadi később rendezik

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport

Szombat

Győrladamér–Mosonszentmiklós II 1–2

Győrújfalu II–Öttevény 2–7

Dunasziget–Mosonudvar 14–3

Győrsövényház–Hotel Lajta Park 0–2

Vasárnap

Várbalog–Lipót-MITE II 10–1

Újrónafő–Győrzámoly II 3–2

Megyei III. o. Csornai csoport

Vasárnap

Kóny–Mihályi 1–4

Beled–Bogyoszló 5–3

Farád–Rábatamási 0–5

Szil–Markotabödöge 2–7

Rábakecöl–Osli 4–3

Jobaháza–Kisfalud 2–0

Vág–Bágyogszovát 2–1

Egyed–Himod 3–4

Megyei III. o. Soproni A csoport

Vasárnap

Egyházasfalu–Nagylózs 4–1

Fertőrákos–Tercia-Fertőendréd 1–1

Harka–Csapod 4–1

Ágfalva–Fertőd 1–5

Megyei III. o. Soproni B csoport

Vasárnap

Sopronhorpács-Mészáros SE–Pereszteg 11–0

Zsira–Fertőszéplak-Áder Bau 4–1

Répcevis–TITA-Agyagosszergény 11–1

Balf–Újkér 15–0

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában