2019.10.19. 18:21
Megyei foci – Csornai győzelem, hatot rúgott a Kapuvár – videó: Sopron-Vitnyéd + eredmények
Tíz gól Rábaszentmihályon.
Duna Takarék Megyei I. osztály – 11. forduló
Kapuvár–Pannonhalma 6-0
SC Sopron–Vitnyéd 1-1
Beled–Nyúl 7-0
Bácsa–Csorna 0-2
Öttevény–Jánossomorja 1-3
Lébény–SFAC 1900 3-0
Abda–Gyirmót II 1-1
Győrszentiván–Gönyű 3-0
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport – 11. forduló
Dunaszentpál–Győrasszonyfa 2-2
Győrzámoly–Rábapatona 11-1
Nagyszentjános–Tét 0-10
Koroncó–Dunaszeg 4-0
Kajárpéc–Bőny 2-2
Bajcs–Győrújfalu 2-2
Kunsziget–Börcs 4-3
Győrújbarát–DAC 0-3
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport 11. forduló
Lipót-MITE–MTE 1904 II 1-2
Darnózseli–Bezenye 1-3
Rajka–Halászi 3-0
Bősárkány–Máriakálnok 2-1
Hédervár–Kimle 1-2
Károlyháza–Püski 3-2
Mosonszentmiklós–Hegyeshalom 4-1
Mosonszolnok–Dunakiliti 1-3
Megyei II.o. Soproni csoport – 11. forduló
Veszkény–Hegykő 1-1
Szany–SVSE 0-3
Rábaszentandrás–Kópháza 15-0
Enese–Iván 4-2
Sopronkövesd–Répcementi SE 2-4
Nagycenk–Rábapordány 6-2
Petőháza–Fertőszentmiklós 1-5
Megyei III. o. Pálya-Vasút Győr-Keleti csoport – 11. forduló
Győrság–Bakonyszentlászló 1-6
Bakonyszentkirály–Pápateszér 3-1
Töltéstava–Mindszentpuszta 9-0
Pér–Mezőörs 2-4
Pázmándfalu–Veszprémvarsány 0-5
Megyei III. o. BarBár Pub Győr-Nyugati csoport – 11. forduló
Ásványráró–Felpéc 1-1
Mecsér–Markotabödöge 8-0
Csikvánd–Sokorópátka 2-4
Rábacsécsény–Egyed 7-2
Gyarmat–Kóny 1-5
Tényő–Gyömöre 5-4
Megyei III. o. Északi csoport – 11. forduló
Dunasziget- Lipót-MITE II 1-6
Hotel Lajta Park–Győrzámoly II 5-0
Győrladamér–Újrónafő 2-2
Kimle II–Levél 4-10
Mosonudvar–Győrsövényház 1-4
Várbalog–Mosonszentmiklós II. 2-2
Megyei III. o. Déli csoport – 11. forduló
Rábaszentmihály–Ikrény 2-8
Bőny II–Bajcs II. 4-4
Nyúl II–Győri Cápák 8-0
Győrszemere–Bácsa II. 3-2
Megyei III. o. Áki Mobil Csornai csoport – 11. forduló
Babót–Magyarkeresztúr 5-2
Farád–Szil 6-1
Rábakecöl–Jobaháza 2-2
Himod–Bogyoszló 4-0
Kisfalud–Mihályi 1-0
Rábatamási–Osli 1-1
Vág–Bágyogszovát 3-2
Megyei III. o. Soproni A csoport – 11. forduló
Csapod–Pereszteg 4-1
Egyházasfalu–Ágfalva 2-0
Nagylózs–Fertőendréd 0-3
Harka–Fertőrákos 1-2
Megyei III. o. Soproni B csoport – 11. forduló
Agyagosszergény–Fertőszéplak 2-0
Balf–Sopronhorpács 4-1
Újkér–Répcevis 1-4
Fertőd–Lövő 2-5