2017. 02. 28. kedd - Elemér 7°C | 15°C Még több cikk.

Premier League: győzött a Sunderland

Nagy meglepetésre a kiesés elkerüléséért harcoló Sunderland legyőzte a középmezőny elején található Tottenham Hotspurt, s ezzel a 19-ről a 16. helyre lépett előre az angol labdarúgó-bajnokságban.
A vendég együttes siker esetén felzárkózott volna negyediknek, de így maradt nyolcadik.

A találkozó szünetében jelentették be, hogy visszavonul Niall Quinn, a hazaiak veterán csatára. A 36 éves játékos 91 alkalommal játszott az ír válogatottban, 21 gólt szerzett, s az idei vb után fejezte be a nemzetközi szereplést. Hét éven (1983-1990) át erősítette az Arsenalt, majd a Manchester City következett. Hat évvel ezelőtt igazolt a Sunderlandhez, október 19-án lépett utoljára pályára a West Ham United elleni bajnokin, amelyet a vendégek 1-0-ra nyertek meg.

Premier League, 13. forduló:
Sunderland-Tottenham Hotspur 2-0 (0-0)
gólszerzők: Phillips (60.), Flo (62.)

Hét gólt láthatott a közönség a West Ham United-Leeds United bajnokin, amelynek a végén a szünetben még 4-1-re vezető vendégek minimális különbségű sikernek örülhettek.

A találkozó nagy csatát hozott, ezt a 8 (5-3 a W.H.U "javára") sárga lap is bizonyítja.

West Ham United-Leeds United 3-4 (1-4)
gólszerzők: Di Canio (21., 50., utóbbit 11-esből), Sinclair (74.), illetve Barmby (11.), Kewell (28., 41.), Viduka (45.)

(MTI)

Sakkolimpia: ezüstérmes a férficsapat

A magyar férfi válogatott a második helyen végzett a bledi sakkolimpián, így 22 év után szerzett… Tovább olvasom