2017. 02. 25. szombat - Géza -1°C | 8°C Még több cikk.

Pontvesztés Gyirmóton

Labdarúgás - Az első félidőben a Gyirmót jó futballt mutatott be, szellemes, gólra törő játékkal. Szünet után a szépítő gól felbátorította a Kaposvölgyét. A Gyirmót játéka görcsössé vált, az akarással ugyan ekkor sem volt baj, a győzelmet azonban nem sikerült megszerezni.

Gyirmót-Kaposvölgye 2-2 (2-1)

23. p: Laki tette ki a labdát a felfutó Szabó Cs.-nek, ő nagyszerűen ívelt be a kapu előterébe, Tóth N. jókor érkezett, s 12 méterről a jobb felső sarokba fejelt. 1–0.

33. p: Tóth N. került gólhelyzetbe, de késlekedett a lövéssel, a védők röviden szabadítottak fel, s az érkező Kiprich futtából, 28 méterről óriási gólt ragasztott Strublics hálójába. 2–0.

45. p: Nagy T. tör ki a centerposzton, s a behátráló hazai védők mellett 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 2–1.

65. p: Nagy T. célozta meg Boros kapuját, aki csak kiütni tudta az erős lövést, amit Ato négy méterről értékesített. 2–2.

Jók: Kiprich, Szabó Cs., Laki B., ill. Strublics, Juhász, Szűcs, Nagy T.
Kiprich József: – Az első félidőben kihagyott helyzetek megbosszulták magukat.

Horváth Lajos: – Ez a mérkőzés az NB I-ben is jó színvonalú összecsapásnak számított volna.

A látszat ellenére a Kaposvölgye játékosai nem ijedtek meg Lakiéktól (jobbra) Gyirmóton. Fotó: Krizsán Csaba