BKV: Bozsó – Csikortás, Nyárasdy, Babos, Juhász, Schmidt (Juhász), Major, Boda (Marczinka), Tóth, Huller, Papp (Mayer Á.). Edző: Soós Imre.

ETO II: Horváth D. – Nagy B., Kozma, Hajdár, Medgyes, Nagy Á., Kerékgyártó, Bénes (Szabó T.), Vankó (Dudás D.), Mayer M., Szabó B. (Irmes). Edző: Németh Zoltán.

Gsz.: Boda, ill. Nagy Á.

Kiállítva: Major ill. Mayer M.

A 40. percben Mayer került ziccerbe, a hálóba is lőtte a labdát, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Az 53. percben kezezés miatt 11-est kapott az ETO. Vankó bal sarokra tartó lövését Bozsó hárította, majd a kapus a kipattanó után Mayer lövését szögletre mentette. Az 54. percben az oldalvonal mellől, a kaputól 45 méterre szabadrúgást ívelt be az ETO kapuja elé Boda, a labda a védők és a támadók között a földre pattant és onnan érintés nélkül a jobb felső sarokban kötött ki. 1–0. A 78. percben emberhátrányba került az ETO: Mayert szöveg miatt kiállította a játékvezető. Két perc múlva Major szabálytalankodott, így megkapta a második sárga lapját. A 94. percben az utolsó lendületes ETO-támadás gólt hozott: egy mélységi beindulást követően a hajrában már centert játszó Nagy Ádám laposan lőtt a hálóba. 1–1.

Minden idők egyik legfiatalabb csapatával állt fel a győri NB III-as együttes, hiszen sok volt a sérült, beteg és eltiltott. Ennek ellenére a pályán mindebből semmit nem lehetett észrevenni, a zöld-fehérek fölényben játszottak, helyzeteket alakítottak ki – és aztán, ahogy az NB I-es gárda, ők is kihagyták. A kimaradt büntető után ritkán látható peches gólt kapott az ETO, de a csapat erőfeszítése végül pontot ért.

Jók: Bozsó, Babos, Boda, ill. Hajdár, Kerékgyártó, Nagy Á.

Soós Imre: – Az első félidőben az ETO dominált, a kimaradt büntető után aztán változott a játék képe. Összességében igazságos döntetlen született.

Németh Zoltán: – Szép játék a futball. Amikor úgy gondolod, hogy minden rendben van, akkor kihagysz mindent, még a tizenegyest is, amikor pedig már úgy érzed, hogy elvesztél, akkor ki tudsz egyenlíteni.
Meronka Péter

Nagyatád-Mosonmagyaróvár 1-0 (0-0)
Nagyatád, 50 néző. V.: Szommer.

Nagyatád: Gyenes – Kiss A., Dekanics, Takács M., Kuckó, Márton, Horváth G. (Juhász), Nikolic (Fábián), Böjte, Csató (József G.), Kovac. Edző: Papp Zoltán.

Futura Mosonmagyaróvár: Boros – Sárközy (Varga Á.), Horváth Á., Domanyik, Karácsony, Horváth R., Darázs, Régely (Bedő), Horváth G. (Varga T.), Schmatovich, Simon. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Dekanics.

Óvatosan kezdett mindkét csapat, majd egyre jobban ellenfele fölé kerekedett a vendégcsapat. A 13. percben Horváth G. 35 méteres, hosszú sarokba tartó bombáját tornázta ki a hazai kapus bravúrral. A 24. percben Schmatovich ugratta ki jól Régelyt, aki a védőkkel a nyakában vezette a hazai kapusra a labdát és 8 méterről lőtt, de Gyenes lábbal menteni tudott. A félidő hajrájában kijött a szorításból a hazai csapat és egy kontratámadást követően Böjte buktatásáért büntetőhöz jutott. A tizenegyest a sértett végezte el, de Boros a bal sarokba tartó labdát bravúrral védte. A második félidőt a hazaiak kezdték jobban, de ez nem tartott sokáig, mert feljött a vendégcsapat, mindkét együttes nagy iramot diktált. A 65. percben Karácsony beadására Varga T. érkezett jó ütemben és helyezte a kapuba a labdát, de mindenki meglepetésére a partjelző kicsit megkésve lest jelzett, így maradt az eredmény. Ezt követően is maradt a nagy iram. A 78. percben a hazaiak végeztek el szögletet, a belőtt labda ide-oda pattogott, majd végül Dekanics fejéről a kapuba hullott. 1–0. Ezt követően a vendégek mindent megtettek a szépítésért, de az eredmény már nem változott.

Tipikus egygólos mérkőzésen, a szerencsésebb csapat örülhetett.

Jók: mindenki, ill. Karácsony, Domanyik, Horváth Á., Horváth R. Schmatovich.

Papp Zoltán: – Egy „döntetlenszagú" mérkőzésen szerencsés góllal nyertünk.

Tiba Zoltán: – A szerencsésebb csapat győzött.