Sopron, 500 néző, V.: Szőts.

SVSE: Halasi – Pados, Baranyai, Jovetic, Nagy Z. – Pintér (Kollár, 86.), Horváth A. – Horváth P., Deme (Szabó L., 68.), Kovács A. – Eszlátyi (Erdélyi, 59.). Szakmai igazgató: Supka Attila.

Kaposvár: Somodi – Földes, Kovács O., Bank, Hadaró – Albert, Kovács T. – Karacs (Lakatos G., 90.), Nagy K. (Házi, 79.), Zsdrál (Fejős, 57.) – Rajczi. Vezetőedző: Márton Gábor.

Gsz.: Horváth P. (63.), Erdélyi (94.), ill. Rajczi (46., 81.).

46. p.: Jovetic a tizenhatos oldalvonalánál eladta a labdát. Karacs lapos beadását az érkező Rajczi 3 méterről a hálóba lőtte. 0–1.

63. p: Az egyik kaposvári védő hazaadta a labdát a kapus kezébe. A közeli pontrúgásból Horváth P. óriási erővel lőtt a jobb felső sarokba. 1–1.

81. p: Egy bal oldali kaposvári beadás után a soproni belső védők csak nézték, amint Rajczi könnyedén megszerezte a második találatát. 1–2.

94. p: Egy remek akció végén Erdélyi bombázott védhetetlenül a kapuba. 2–2.

Az SVSE-t dicséri az óriási küzdeni tudás, mely a megérdemelt pontszerzéshez vezetett.

Jók: Erdélyi, Horváth P., Deme, Kovács A., ill. Rajczi, Karacs, Albert, Bank.

Supka Attila: – Sokat tettünk a győzelemért, de a nagy védelmi hibák után mindkét alkalommal csak az egyenlítésre voltunk képesek.

Márton Gábor: – Ellenfelünk az utolsó pillanatban egyenlített, de nem érdemtelenül.
Erdélyi Géza

Gyirmót FC Győr–Balmazújváros 4–0 (2–0)
Gyirmót, 400 néző, V.: Radványi.

Gyirmót: Somogyi – Nagy S., Balog Z., Lázár, Présinger – Papp K., Madarász – Kákonyi, Magasföldi (Kiss M., 73.), Cseri (Paku, 64.) – Oross (Tóth N., 85.). Vezetőedző: Sisa Tibor.

Balmazújváros: Szalma – Vachtler, Bakos B., Szatmári Cs., Németh Á. – Kónya, Müller Zs. (Sigér, 65.), Batizi-Pócsi, Demjén (Reznek, 83.), Virágh (Angyal, 65.) – Belényesi. Vezetőedző: Szabó János.

Gsz.: Cseri (18.), Kákonyi (44.), Oross (80.), Paku (85.).

19. p: Oross remekül adott a balösszekötő helyén felfutó Cserihez, aki egy átvétel után laposan a hosszú alsó sarokba lőtt. 1–0.

45. p: Cseri remekül tálalt a jobbösszekötő helyén felfutó Kákonyi elé, aki nagy erővel jobbról a kapuba lőtt. 2–0.

79. p: Egy szögletrúgás után a labda Oross elé került, aki 18 méterről mindenki feje fölött a kapu bal oldalába a léc alá fejelt. 3–0.

83. p: Kákonyi jobbról középre tett labdája került a középen érkező Paku elé, aki 12 méterről laposan a jobb alsó sarokba lőtt. 4–0.

Remek első félidőt produkáltak a csapatok az eső és a csúszós pálya ellenére is. Fokozatosan átvette az irányítást a hazai együttes és a szünetig kétgólos előnyre tett szert.

A második félidőben kiegyenlítettebb lett a játék, a hajrában aztán újabb két gólt szerzett a Gyirmót és teljesen megérdemelten győzött.

Sisa Tibor: – Jó volt látni, hogy futballistáink nagyon koncentráltan játszottak. Látványos akciókat vezettünk, szép gólokat szereztünk, ennek eredménye lehetett a győzelmünk.

Szabó János: – Durva egyéni hibák miatt ismét a vesztes szerep jutott nekünk. Sima mérkőzést teremtettünk hitehagyott hozzáállásunkkal.