2017. 02. 26. vasárnap - Edina -1°C | 9°C Még több cikk.

Magyar Kupa: Kaposvár-ETO FC 0-2

Labdarúgás - A Győri ETO-nak az egy hete hazai pályán elért 1–1-es döntetlen után ma Kaposváron kell kiharcolni a továbbjutást a Magyar Kupában a legjobb nyolc közé.

90+2. perc: Vége a mérkőzésnek. Továbbjutott az ETO, miután Kink és Tokody góljaival 2-0-ra legyőzte idegenben a Kaposvárt.

90. perc: Két perc lesz a hosszabbítás.

85. perc: Pintér Attila a lelátóról nézheti tovább a meccset, Solymosi játékvezető ugyanis elküldte a kispadtól.

81. perc: Nikolic próbálkozott messziről, de lövése fölé szállt. A Kaposvárnak három gólt kellene rúgia a következő kilenc percben, hogy ne essenek ki. A meccs eddig képe alapján erre nem sok esély van.

74. perc: Cserék: Józsi helyére Kiss érkezett, a hazaikanál Stanic és Petrók hagyta el a pályát, Reszli és Markovic állt be helyettük.

72. perc: Kink indította az akciót, amelyből újabb ETO-gól született. Aleksidze a tizenhatoson belül passzolt, Tokody pedig kilőtte a bal alsót. 0-2

70. perc: A három perce beállt Hegedüs buktatásért sárga lapot kapott.

67. perc: Grúz helyett Hegedüs a pályán a hazaiaknál.

65. perc: Kellemetlen, pattogó lövést eresztett meg Grúz az győri kapura, Stevanovic szögletre ütötte a labdát.

60. perc: Sárga lap megint: ezúttal Babic kapta.

56. perc: Hatalmas helyzet a túloldalon: Nikolic nem találta el a kaput.

55. perc: Kink egy remek csel után lőtt 16 méterről, alig ment mellé a lövés.

50. perc: Nikolic éles szögből lőtt, lövése elment a kapu előtt keresztben.

46. perc: Csere az ETO-nál: Nicorec helyett Dinjar játszik a második félidőben.

45. perc: A góllal véget is ért az első félidő. Ezzel az eredménnyel továbbjutó az ETO.

45. perc: Vezet az ETO. Kink a tizenhatos sarkáról lőtt szabadrúgást, jó lövését Milinte nem védhette. 0-1

44. perc: Változás csak a sárga lapok számában van: Benjamin a kaposváriaknál, Aleksidze a győrieknél "sárgult be".

39. perc: Az elmúlt 10 percben nem volt komolyabb helyzet egyik kapunál sem. Ha marad a 0-0, az ETO elbúcsúzik a Magyar Kupától, idegenben lőtt egyetlen góljával a Kaposvár jutna tovább.

29. perc: Fehér is sárgát kapott.

25. perc: Stevanovic bravúrral hárította Zahorecz szabadrúgását.

23. perc: Sárga lapot kapott Stanic.

16. perc: Józsi jobbról a kapu elé ívelt egy szabadrúgást, Aleksidze érkezett volna, de szögletre mentettek előle.

10. perc: Pilibaitis jó 25 méterről lőtt, mellé.

8. perc: Stanic szabadrúgása kis okozhatott volna veszélyt a tizenhatoson belül, de az ETO védelme fejjel felszabadított.

5. perc: Egy bal szélről érkező beadást Tokody az ötös sarkáról lőtt kapura, Milinte nagyot védett.

1. perc: A győri csapat kezdte a mérkőzést gyászszünet után.

A kezdőcsapatok

Kaposvár: Milinte - Gujic, Petrók, Zahorecz, Kovácsevics, Stanic, Ailton, Grúz, Balázs, Nikolic, Szepessy
Győri ETO FC: Stevanovic - Stanisic, Fehér, Józsi, Aleksidze, Völgyi, Kink, Pilibitis, Nicorec, Babic, Tokody

Egy héttel ezelőtt csalódást keltő 1–1-es döntetlent ért el a Győri ETO FC hazai pályán a Kaposvári Rákóczi ellen a Magyar Kupában, így a mai visszavágót az idegenben lőtt gól előnyével a hazai zöld-fehérek várhatják kedvezőbb pozícióban. Mindez azonban remélhetően a kilencven perc végére a múlté lesz, és a jobb erőkből álló ETO végül érvényesíteni tudja tudásbeli fölényét és kiharcolja a továbbjutást.

Ehhez azonban az utóbbi egy hét ötlettelen játékánál valószínű, többre lesz szükség.

Pintér Attila vezetőedző tervezett kezdőcsapata: Sztevanovic – Babic, Sztanisic, Fehér, Szabó – Koltai, Pilibaitis, Józsi, Kink – Nicorec, Aleksidze.

A Győri ETO FC szurkolói autóbuszokat indít az MTK, illetve a Ferencváros elleni bajnoki mérkőzésekre. Jelentkezni az f.nora@eto.hu e-mail címen vagy a 30/5594-124-es számon lehet.

• 12. C 2009. október 29. 09:55
    „Kicsit sem feltűnő, hogy Tipmixelnek a srácok!!!!!”
  • 11. andrej 2009. október 28. 20:36
    „Tudom, hogy elsősorban Leo-ra gondolt, csak gondoltam, nem hagyatom ki ezt a lehetőséget... Mért? Nincs amúgy igazam? :)”
  • 10. Stan01 2009. október 28. 20:33
    „bocs második írásod már nem vettem észre.”
  • 9. Stan01 2009. október 28. 20:32
    „andrej!

Nem hiszem, hogy rá gondolt:) Hanem a brazil fenegyerekre, aki történetesen magyar válogatott is volt.”
  • 8. andrej 2009. október 28. 20:31
    „Persze, Leo/Leandro esete is mélyen felháborít :)”
  • 7. andrej 2009. október 28. 20:29
    „Imcsi!

Azért a Coulibaly-t máshogy nem írhatják a mezére, ha egyszer ez a neve :)))
    Bár szép lenne, mondjuk így: Kulibáli

Gratulálok a továbbjutáshoz, fiúk!”
  • 6. Imcsi 2009. október 28. 20:20
    „Majdnem elfelejtettem : gratulálok a továbbjutáshoz!”
  • 5. Imcsi 2009. október 28. 20:19
    „2. regisztrálok! Kink-et a csapat drukkerei közül sokan King-nek nevezik, így nem nagyon tévedett a somogyi tudósító!
    Egyébként van egy debreceni játékos, akit szintén nem azon a néven említenek, mint ami a hátára van írva! Gondolom megvan, hogy kiről beszéltem!Egyébként nem tetszik nekem ez a gyakorlat, hogy egy játékos labdarúgó-neve és mezen szereplő neve nem ugyanaz!”
  • 4. kristi0225 2009. október 28. 19:03
    „Szép volt ETO!!!”
  • 3. kristi0225 2009. október 28. 18:44
    „az csak talán azért jobb mert hamarabb frissítik!
    Én most a tévében a MKB Sopron és a Kassa kosármeccsét nézem!”
  • 2. regisztrálok 2009. október 28. 18:23
    „Haat Jenő!

:-)

Nem tudom sirjak vagy nevessek ime a linkeden egy csipetninyi info:

"KING..." :-)

63. perc: King kapott jó labdán a bal oldalon, a játékos befűzött két kaposvári védőt is, lövését Milinte tolta szögletre.”
  • 1. kis_jeno 2009. október 28. 16:40