Kézilabda NBI/B - Fontos VKCSK-pontok

Győzött az Audi ETO II is.
VKCSK–Pénzügyőr 31–28 (16–14)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 100 néző. V.: Csányi, Zörgő.

VKCSK: GYÖRKÖS – BARACSKAI 8, NAGY SZ. 1, PAPP M. 2, Kárpáti, MARINCSÁK 13, Fekete. Cs.: Takács R., Szalai (kapusok), Markovics, Reider, Gogolová, HEGEDŰS 7, Csupor, Horváth L., Kárpáti, Valyuch. Edző: Csomor Tibor.

A mérkőzés tétjének megfelelően végig nagy küzdelmet vívott a két csapat. Az első félidőben jobbára a győriek vezettek, a második félidő közepén viszont fordított a Pénzügyőr (24–25), de erre három góllal felelt a VKCSK, s innen már nem engedte ki a kezéből a mérkőzést.

Csomor Tibor: – Fontos mérkőzés nyertünk, mindkét együttes érezte, milyen nagy jelentősége van az itt szerzett pontoknak. Sikerünkkel rendezni tudjuk a sorainkat. Kicsit úgy érzem magam, mint egy hullámvasúton, így is tudunk játszani, meg nagyon rosszul is, de ez is és az is az én csapatom.

Tatabánya–Audi-ETO II 31–33 (14–17)
Tatabánya, NB I/B-s női mérkőzés, 100 néző. V.: Arnold, Kosztend.

Audi-ETO II: Pusztai P. – PAPP 6, Csoknyai 1, Bouti 3, ÉLŐ 8, Guttyán 1, Pusztai G. 3. Cs.: Balog, Wéninger (kapusok), SEBESTYÉN 4, Horváth P. 4, Vékássy 2, Maláti, Linder 1. Edző: Gyulay László.

Gyulay László: – Magabiztos győzelmet arattunk. Az eredmény alakulásával elégedett vagyok, kivéve az utolsó tíz percet. A végjátékban sokat hibáztunk.

ETO-SZESE II–Balatonfüred II 27–27 (13–14)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 100 néző. V.: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki.

Pauer Zoltán: – Gratulálok a fiúknak, Vogt, Gál, Gubó és Goór vezérletével sikerült elérni ezt a döntetlent. Úgy tűnik, az az út, amelyiken elindultunk, működik.