Kézilabda - SZESE: kiszenvedett hazai döntetlen

Az első győri gólra a hetedik percig kellett várni.
Széchenyi ESE–Százhalombatta 16–16 (9–6)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 300 néző. V.: Murvai-Buzogány, Szilvási.

SZESE: HOFFMANN – Terenyi, Szabó 5, Kőhalmi 1, Bella 1, Kovácsovics 2, Hollós 2. Cs.: Somogyi (kapus), Németh G. 3, Nagy D., Schneider 1, Gubó 1, Rosta, Kányai. Edző: Deáki István.

Az első győri gólra a hetedik percig kellett várni, a vendégek húsz perc elteltével két góllal vezettek (4–6). A hazaiaknál egy kicsit keményebb lett a védekezés, így a félidő végére sikerült fordítani. A második játékrész első góljára a hatodik percig kellett várni, a rengeteg hazai kiállítás alatt a vendégek hosszú percekig támadva fokozatosan dolgozták le hátrányukat. A 44. percben a vezetést is átvették (12–13). Az utolsó percben Szabó András gólja egy pontot ért, így a SZESE még veretlen, de már hibátlan teljesítménnyel áll az élen.

VKCSK–FTC II 33–30 (21–14)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 500 néző. V.: Csányi, Zörgő.

VKCSK: SOMOGYI – Papp 2, Vida 5, KOVÁCS T. 5, CSUPOR 3, Horváth D. 1, SARMON 3. Cs.: Horváth N. (kapus), Horváth V., Károlyi, Cseszregi, Puter, IMREFALVI 6, BÁRÁNY 6, Kárpáti 2. Edző: Csomor Tibor.

Csomor Tibor: – Gratulálok a csapatnak, mert amikor az ellenfél egyenlített, tudtunk újítani. A siker közös munka eredménye volt. Remélem, Horváth Dóra sérülése nem súlyos.

PTE-PEAC–Audi-ETO II 30–35 (9–18)
Pécs, NB I/B-s női mérkőzés, 100 néző. V.: Kovács T., Mándli.

ETO II: SZEMEREY – Takács K. 3, MALÁTI 4, PELCZÉDER 9, TAKÁCS B. 7, Palotás 5, Hajtai 1. Cs.: Pusztai P. (kapus), Kiskartali, Csoknyai 1, Gerháth 4, Gulyás 1, Linder. Edző: Konkoly Csaba.

Konkoly Csaba: – Amíg nem kapunk harminc gól alatt, addig mindig megnehezítjük a saját dolgunkat. Az első félidő meggyőző játékának köszönhetően sikerült mindkét pontot megszerezni a szebb napokat látott Pécs ellen.

Kosárlabda: elmaradt a Sorpon és a Győr nagy csatája

Uniqa-Euroleasing Sopron–Hat Agro-UNI Győr 81–58 Tovább olvasom