2017. 12. 14. csütörtök - Szilárda 0°C | 7°C Még több cikk.

Így látták a főszereplők az Audi ETO-Hypo meccset

Kézilabda - Bajnokok Ligája döntőt játszik az Audi ETO KC női kézilabda csapata. A zöld-fehérek az elődöntőben a Hypo-t győzték le. A találkozóról a főszereplők nyilatkoztak:

Konkoly Csaba: – Kapkodva kezdtünk, mert nagy volt rajtunk a nyomás, mindenki a döntőbe jutást várta tőlünk. Húsz perc elteltével taktikusabbá vált a támadójátékunk, s sikerült előnyt szereznünk. A szünetben azt mondtam: játsszunk úgy, mintha 0–0 lenne az állás. Ez bejött, mert igazi csapatként játszottunk, mindenki hozzá tudott tenni valamit a játékhoz. Annak még nagyon örülök, hogy választ adtunk a kétkedőknek, hogy igenis képes arra magyar csapat, hogy bejusson a BL fináléjába.

Németh András: – Ekkora különbséggel is megérdemelt a győriek győzelme.

Simona Spiridon: – Nehéz meccs volt, de bebizonyítottuk, hogy mi vagyunk a jobbak. A jó védekezés volt mindennek az alapja. A piros lap számomra is érthetetlen, mert nem volt más az egész, mint egy színház.

Pálinger Katalin: – Nagyon vártuk ezt a meccset, a legnehezebb éppen ez a tétlenség volt. A kezdés után ez a meccsláz elmúlt mindenkinél, s fantasztikus közönségünk előtt egyértelműen mi voltunk a jobbak. Ilyen hangulatban kézilabdázni öröm, talán a vereség ellenére még a Hypónak is élmény volt a találkozó...

Herr Anita: – Magas színvonalú meccs volt, melyen jól védekeztünk, s a helyzeteinket is nagyobb százalékban használtuk ki. A két meccs alapján egyértelműen mi voltunk a jobbak.

Görbicz Anita: – Mindenképpen nagyobb különbséggel szerettünk volna nyerni, hogy megmutassuk az osztrákoknak, hogy a miénk a jobb csapat. Nagyon boldog vagyok, hogy ezt igazi csapatmunkával meg tudtuk tenni.

Labdarúgó megyei III. o. (április 19.)

Labdarúgás - A megyei III. osztályú bajnoksági hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokságok… Tovább olvasom