2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 5°C | 19°C Még több cikk.

Győzelemmel zárta a bajnokságot a Győr: ETO FC-Kaposvár 2-0

Győzelemmel zárta a labdarúgó NBI 2010/2011-es idényét a Győri ETO FC. Csertői Aurél csapata az utolsó fordulóban a Kaposvárt verte hazai pályán.

GYŐRI ETO FC - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2-0 (2-0)
Labdarúgó NBI, 30. forduló
Győr, ETO Park, 2500 néző
V: Takács J.

ETO FC: Sztevanovic - Babic, Totadze, Fehér Z., Völgyi - Windecker (Tokody 61.p.), Kiss M. - Dinjar (Dudás 60.p.), Ganugrava (Trajkovic 73.p.), Koltai - Aleksidze

Kaposvár: Horváth L. - Vadas, Bank, Zsók, Korhut - Pavlovics, Hegedűs D. (Farkas 46.p.), Pedro, Balázs B. (Kovács O. 46.p.) - Reszli (Peric 68.p.), Dzsavad

Gólszerzők: Aleksidze (31.p.), Dinjar (35.p.)

Sisa Tibor: Így ki lehet kapni. A fiatal játékosok megállták helyüket. Tulajdonképpen három lövésből 2-0-ra vezetett az első félidőben az ETO, a szünet után voltak nagy lehetőségeink, de ennek ellenére kikaptunk.  A Győr megérdemelten nyert.

Csertői Aurél: Végig mi irányítottunk, helyenként jól is játszottunk. Ennyivel mindenképpen jobbak voltunk ellenfelünknél. Sokat kell fejlődnünk a következő idényre, ehhez kell a vérfrissítés új játékosok személyében.

90. perc: Vége a mérkőzésnek

89. perc: Dudás talál a kapuba, de a játékvezető les miatt nem adja meg a gólt.

78. perc: Trajkovics emelte át a kimozduló Horváthot, a gólvonalról azonban tisztáztak a kaposvári hátvédek.

72. perc: Dudás 20 méterről eleresztett életerős lövését védi bravúrral Horváth.

71. perc: Peric is bevállal egy lövést 25-ről. A felső léset találja telibe.

69. perc: Megint Farkas tornáztatja meg Sztevanovicot egy távoli bombáva.

68. perc: Cserél a Kaposvár. Reszlit Peric váltja.

65. perc: Farkas vezette fal a labdát, majd 25-ről bevállalt egy lövést. Sztevanovic óriási bravúrral ütötte ki a bal felső sarok elől a labdát.

63. perc: Farkas 22 méteres szabadrúgása szállt kapu fölé.

61. perc: Újabb győri csere. Windecker le, Tokody be.

60. perc: Cserél az ETO. Dinjar helyére Dudás áll be.

47. perc: Aleksidze lépte át a labdát középen, amely így Kiss Máté elé került, aki 18 méterről kapura lőtt, de Horváth védett.

46. perc: Elkedődött a második félidő. Cserélt a szünetben a Kaposvár. Balázs helyett Kovács O. a pályán, míg Hegedűs helyett Farkas folytatta. Máris Kiss Máté lövését kell védenie Horváthnak.

45. perc: Vége az első félidőnek.

42. perc: Dzsaad 18 méteres lövését védte Sztevanovic.

35. perc: Dinjar a leshatáron vette át Völgyi hosszú indítását két védő között, majd 14 méterről a bal alsóba helyezett. 2-0

31. perc: Aleksidze góljával vezet az ETO! A csatár 20 méterről talált a kapuba 1-0.

29. perc: A büntetőt a sértett végezte el, de Horváth bravúrral hárított, majd a kipattanó utáni kísérletet is védte.

28. perc: Tizenegyes! Zsók kapott sárga lapot, miután a tizenhatoson belül Aleksidzével szemben szabálytalankodott.

27. perc: Kaposvári támadás végén Dzsavad ment el középen, majd Reszlihez passzolt a tizenhatos előterében, akit azonban utolértek, így a hazai csapat megszerezte a labdát és fordulhatott.

16. perc: Szép játék az ETO-tól! Dinjar bal oldali beadást készítette le lövésre Babic Kiss Máténak. A középpályás kapásból küldte el a labdát, de nem találta el a kaput.

13. perc: Ganugrava terítette le Balázst. Sárga lap.

6. perc: Ganugrava ment el három kaposvári játékos mellett, azonban a negyediken már nem tudott túljutni a tizenahtoson belül.

2. perc: Totadze végzett el szabadrúgást 25 méterről, de fölé lőtt.

1. perc: A Kaposvár kezdte a meccset.

Csertői Aurél: - A három pontot szeretnénk megszerezni, győzelemmel szeretnénk búcsúzni. Jobb szájízzel tudjuk a tavaszi szezont zárni,ha egy szép győzelemmel fejezzük be a bajnokságot. Tudjuk, hogy a Kaposvár csapata jól szerepelt ebben a szezonban,eszerint készülünk

Sisa Tibor:- Nehéz és kimerítő év van mögöttünk. Visszanézve, nagyon sok munka van benne, hogy a realitásokat meghazudtolva egy pillanatig sem kellett a kieséstől félnünk. Sőt, a dobogóra és így a nemzetközi szereplésre még az utolsó előtti fordulóban is reális esélyünk volt, amire ennél a klubnál korábban még nem volt példa. Talán az okoz egy kis hiányérzetet, hogy a képzeletbeli hajónkkal még ennél is szebb helyen kiköthettünk volna, ha tavasszal mindenki tiszta erővel húzza az evezőket. De az éves megfeszített munka eredménye jó érzéssel kell, hogy eltöltsön minket, mert ezzel a klub fennállásának legjobb, vagy második legjobb eredményét állíthatja be.

• 9. OldSpice 2011. május 22. 14:58
    „<moderálva>”
  • 8. RP 2011. május 22. 13:51
    „Mezőnyben azután kezdett alakulni a játék, miután Trajkovic és Dudás is pályára lépett.”
  • 7. szurkesz 2011. május 22. 10:33
    „NONAME
    Az a 40 milla amit a várostól idén támogatásként kap a Gyirmót.Olvasni kellene a Kisalföldet, egyesek olyan tájékozatlanok, hogy HIHETETLEN.:))))))”
  • 6. NONAME 2011. május 22. 08:04
    „Milyen 40 millió.Olyan hülyeségeket beszélnek sokan hogy HIHETETLEN.”
  • 5. háté 2011. május 21. 22:09
    „Nem volt rossz meccs.
    Jól megtapsoltam őket, "hátha" néhányukkal nem találkozom többé, - hál istennek!
    Hajrá ETO!- csak jobb jöjjön!”
  • 4. balazsmail 2011. május 21. 22:00
    „Persze, hogy nem :)
    A 40 millió már zsebben :)”
  • 3. drKotász 2011. május 21. 20:42
    „off
    Na mit mondtam hogy nem jut fel a gyirmót.”
  • 2. nimpuq 2011. május 21. 18:05
    „:)”
  • 1. Nanu 2011. május 21. 17:52
    „A focival kéne csalogatni a nézőket, nem az ingyen sörrel :)”

Szombati tipp: Barbacs - Babót

A bajnoki címért hajtó Barbacsra nehéz meccs vár a harmadik helyen álló Babót ellen. Tovább olvasom