2017. 07. 27. csütörtök - Olga, Liliána 16°C | 21°C Még több cikk.

Bronzérem a bajnokságon

Mint minden évben, a szombathelyiek csapata idén is részt vett az Úszás Magyar Egyetemi-Főskolai Országos Bajnokságon.

Zoltáni Zsuzsa 100 méteres mellúszásban bronzérmet szerzett, 200 méteres vegyes úszásban pedig az ötödik helyen végzett, s mindkét versenyszámban három másodpercet javított tavalyi eredményén az Úszás Magyar Egyetemi-Főskolai Országos Bajnokságon (MEFOB), Budapesten. Évek óta a Komjádi Béla Sportuszoda ad otthont a MEFOB úszóversenyeinek. Mint minden évben, a szombathelyiek csapata idén is részt vett a versenyen.

Három egyéni versenyző képviselte a Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központot (SEK): Hadfi Tímea 50 métereses gyorsúszásban, Sió Dávid 100 méteres hátúszásban, Zoltáni Zsuzsa 100 méteres mell- és 200 méteres vegyes úszásban indult, valamint a SEK 10x50 méteres intézményi gyorsváltóban is megmérette magát. Érdekesség, hogy indult a versenyen a Budapesti Műzaki Egyetem színeiben olimpiai kiválóságunk, Cseh László, akinek egyik győzelme alkalmából az eredményhirdetéskor a szombathelyi csapat vezetője, dr. Bokor Judit érmet is átadhatott.