Győr - A tavalyi 550 személynél is többet várnak a holnap reggel 9 órától zajló folyóparttisztításra – jelentette be Herkely Ákos, a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) helyi szóvivője.
Győr - A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) győri frakciójának küldöttsége a napokban a bécsi polgármesteri hivatal működését tanulmányozta.
Győr - Fontos – ifjúságot, szociális ügyeket, családokat érintő – fideszes és kereszténydemokrata módosító javaslatok nem kaptak többséget a költségvetési törvény szavazása során a parlamentben – derült ki Lanczendorfer Erzsébet országgyűlési képviselő szavaiból a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) győri szervezetének hétfői sajtótájékoztatóján.
Győr - A Keresztény Demokrata Néppárt (KDNP) folyóparti takarítási akciójához a város összes politikai és számos civil szervezete csatlakozott. Egyéni jelentkezőket is várnak.
Győr - Engedni kellene a győri polgármestert dolgozni, hogy meghirdetett programját meg tudja valósítani – állítja a kereszténydemokraták győri elnöke. Havasi Ferenc szerint a város leült.
Győr - A városi cégek összevonása holdingba olcsóbb közszolgáltatásokat eredményez – állította Nyíri László, a Debreceni Holding Zrt. alapító elnök-igazgatója szerda esti győri előadásán. A szakember több győri ellenérv előtt értetlenül áll.
Győr - Várhatóan a reggeles, illetve az éjjeles műszakban dolgozókat (s persze munkaadóikat) érinti elsősorban a Volán-sztrájk. A multicégek megengedhetik maguknak, hogy szerződéses járatokat fizessenek, a többiek hétfőn még azt sakkozták, embereik hogyan érnek be dolgozni.
Győr - A Kereszténydemokrata Néppárt győri szervezete kitart amellett, hogy a győri önkormányzat tulajdonában és résztulajdonában lévő cégeket holdingba kell összevonni – hangzott el a tegnapi győri sajtótájékoztatón.
Győr - Előtérben a lakosság véleménye: mondják el a párt honlapján, lehessen részvényük az önkormányzati cégekben, döntsenek a leendő uszoda helyéről – ezek voltak a KDNP keddi sajtótájékoztatójának témái.
Győr - „Nagyon meglepődtünk azon a csütörtöki bejelentésen, hogy Schmidt Péter a közgyűlés Magyar Demokrata Fórum-frakciójához csatlakozik.
