Kisalföld logö

2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Állás kínál: Orvoslátogató munkakör

M+W Dental Magyarország Kft. a legdinamikusabban fejlődő hazai fogászati kereskedő cég munkatársat keres Orvoslátogató munkakörbe nyugat-magyarországi területre.

Feladatok:
• meglévő ügyfelek látogatása, megtartása
• új ügyfelek felkutatása
• eladás ösztönzés
• piackutatás
• részvétel szakmai rendezvényeken

Elvárások:
• legalább középfokú végzettség
• jó fellépés
• kiváló kommunikációs képesség
• empátia
• B kategóriás jogosítvány
• nyugat-magyarországi (lehetőleg Győr-Moson- Sopron megyei) lakhely

Előny:
• hasonló (azonos) munkakörben szerzett tapasztalat
• “fogászat közelben" eltöltött évek (fogászati asszisztens, fogtechnikus, kereskedő)
• német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• biztos nemzetközi háttér
• szakmai fejlődési lehetőség
• versenyképes jövedelem csomag

fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, jövedelemigény megjelöléssel a janos.szabo@mwdental.hu címen.

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Játsszon velünk és nyerjen kényeztetést karácsonyra!

Játsszon velünk és nyerje meg december havi nyereményünket: egy Wellness csomagot- 2 éjszaka 2 fő… Tovább olvasom