2017. 02. 24. péntek - Mátyás 6°C | 10°C Még több cikk.

Törpeharcsára horgásztak

A Szigetköz Horgász Egyesület az ikrényi Holt-Rábán rendezte meg az Ifj. Pápai Ottó törpeharcsafogó emlékversenyét a napokban, amelyen 4 egyesület 59 versenyzője vett részt.
Jó időben a melegedő vízben a törpeharcsák kapókedvét közepesnek jellemezték. A helyi horgászmódszerekhez, szokásokhoz alkalmazkodó horgászok eredményessége meghatározó volt. A verseny felnőtt, 2 botos kategóriáját Nagy József nyerte 3580 grammos fogással. Az ifjúságiak között Bognár Bence lett az első 2300 grammal. Gyermekek között Horváth Zsolt végzett az első helyen 2040 grammal, míg a nők között Bognár Erika 1660 gramm törpeharcsával lett első. Mind a négyen a Szigetköz HE horgászai.

Motorok, Tankcsapda és jótékonykodás

Tizedik alkalommal szervez nemzetközi motorostalálkozót a Győr és Környéke Motorosok Baráti Köre Közhasznú Egyesület a hétvégén Győrújbaráton. Tovább olvasom