2024.04.14. 19:05

NB II foci - Gyirmót FC Győr–BVSC-Zugló 2-1 - fotók

Hajdú Ádám góllal és gólpasszal vette ki a részét a sikerből.

Gyirmót FC Győr–BVSC-Zugló 2-1 (0-0)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Kovács Imre (Szabó Dániel, Király Zsolt)
Gyirmót: Hársfalvi - Lányi (Polgár, 68.), Csörgő, Hudák D., Helembai (Hajdú Á., 68.) - Kovács M., Madarász, Kovács D. - Molnár J. (Adamcsek, a szünetben), Erdei, Kicsun. Vezetőedző: Tamási Zsolt
BVSC-Zugló: Csenterics - Poór (Szilágyi M.), Benkő-Bíró, P. Vinicius, Hesz, Király Á. (Deutsch B., 78.) - Mitrovics (Csősz, 71.), Hidi P., Tóth K. (Rabatin, 71.) - Bacsa, Kelemen P. (Mucsányi, 78.) Vezetőedző: Szekeres Tamás

Gólszerző: Hajdú Á. (76.), Adamcsek (91.), ill. Kelemen (57.)

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+1. perc: Hajdú Ádám balról élesen lövi a labdát a kapu elé, a középen érkező Adamcsek estében, négy méterről lő a léc alá. 2–1

90+1. perc: Négy perc a mérkőzés végén a hosszabbítás.

90. perc: Rabatin kap sárgát.

87. perc: Polgár éles szögből lövi el a labdát keresztbe a kapu előtt.

80. perc: Adamcsek lapos lövése megy el a jobb kapufa mellett.

78. perc: Újabb kettős csere a vendégeknél: Kelemen helyére Mucsányi, Király Á. helyére pedig Deutsch B. áll be.

76. perc: Adamcsek bal oldali szöglete a hosszún Kovács Milánt találja meg, aki laposan, erősen középre lövi a labdát, Hajdú Ádám négy méterről, jobb lábbal a kapu közepébe lő. 1-1

71. perc: Csősz váltja Mitrovicsot, Rabatin pedig Tóth K. helyére áll be.

68. perc: Lányi helyére Polgár, Helembai helyére pedig Hajdú Ádám áll be.

63. perc: Kicsun viszi el a labdát a kapu előtt keresztben, de nagyon éles szögből tud csak lőni, így csak az oldalhálót találja el.

57. perc: Hidi Patrik íveli fel a saját térfeléről a labdát. A védők közül kilépő Kelemen Patrik a kapujából bizonytalanul kilépő Hársfalvi mellett elviszi a labdát, aztán hét méterről jobbal a kapuba lő. 0–1

55. perc: Erdei próbálkozik 17 méterről, a nem túl erős kísérlet Csentericsnek nem okoz gondot.

51. perc: Mitrovics erős lövését bravúrral védi Hársfalvi.

51. perc: Kelemen lövése kijön Hársfalviról, aztán csak üggye-bajjal tudnak tisztázni a hazai védők.

46. perc: Molnár J. helyére Adamcsek Máté állt be a szünetben. Folytatódik a mérkőzés.

45+3. perc: Szünet következik, mert véget ér az első félidő.

45+2. perc: Kicsun beadását Madarász nyolc méterről perdíti kapura, épp Csenterics kezébe.

45+1. perc: Három perc a ráadás az első félidő végén.

45. perc: Tóth Keve a nyakánál fogva rántja le Kovács Dominikot. Ezért jár a sárga lap a zuglói játékosnak.

44. perc: Kelemen 19 méterről lövi a kaput kapu mellé.

43. perc: Helembai lerántása sárga lapot ér.

40. perc: Továbbra is a vendégek mutatnak kezdeményezőbb játékot, a gyirmótiak egy szögleten kívül nem nagyon jutottak el a zuglóiak kapujáig.

26. perc: Szilágyi M. jön a megsérült Poór helyére.

17. perc: Kelemen balról lövi a kapu elé, nagyot ment a túloldalon Csörgő.

15. perc: Benkő-Bíró kap sárga lapot egy kemény szabálytalanság után.

12. perc: Poór erős lövését tolja szöglere Hársfalvi.

11. perc: Zuglói szöglet után Poór P. fejeli a labdát kapu mellé.

1. perc: A szürkében játszó BVSC kezdi a meccset. Sárgában a hazaiak.

Előzetes - Tamási Zsolt vezetőedző:

Több hiányzónk van eltiltások és sérülések miatt, mások is lehetőséget fognak kapni a bizonyításra. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz könnyű mérkőzés, nem lehet más célunk, mint győzni hazai pályán.