2023.10.22. 08:53

NB II foci - Gyirmót FC Győr–Csákvár - Túl a 90. percen jött a csattanó - fotók

A Merkantil Bank Liga, NB II 12. fordulójában a Gyirmót hazai pályán hajtott a három pontért.

Az utolsó pillanatokban lőtt góllal a Gyirmót FC Győr örülhetett a három bajnoki pontnak a Csákvár ellen. Fotók: Nagy Gábor

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+1. perc: GÓÓÓL! Szegi jobbról ível a kapu elé, Kovács Milán 9 méterről a kapu jobb oldalába fejel. 2–1

90. perc: Három perc a ráadás a meccs végén.

90. perc: Csákvári csere: Mészáros D. helyére Farkas A. áll be.

89. perc: Kovács Milán fejesét védi bravúrral Pécsi.

88. perc: Kovács Dominikot Kovács Milán váltja a hazaiaknál.

85. perc: Soltész D. pattogós lövése elmegy a kapu mellett.

83. perc: Takács R. kap sárga lapot.

82. perc: Adamcsek bombaerős szabadrúgását üti szögletre Pécsi.

82. perc: Kicsun helyére Jova Bálint, Helembai helyére pedig Takács Ronald áll be.

81. perc: Mészáros D. kap sárga lapot Helembai buktatásáért.

80. perc: Hársfalvi egy lehulló labdát üt ki a léc alól.

77. perc: Adamcsek éles szögből lő, Pécsiről megy szögletre a labda.

48. perc: GÓÓÓL! Szakály D. bal oldali szögletét Simon András a rövid oldalról, négy méterről fejeli a jobb felsőbe. 1–1

47. perc: Kicsun szerez labdát a felezővonalnál, aztán Soltész Dominiknak passzol, aki kissé balról, 20 méterről lő, és a jobb kapufa külső felét találja el.

46. perc: Csere nem volt a szünetben egyik csapatnál sem. Folytatódik a mérkőzés.

45+1. perc: Tamás N. kapásból az eredményjelzőt találja el, ezzel ér véget az első félidő.

45. perc: Egy perc az első félidő végén a hosszabbítás.

42. perc: Kicsun csúszik oda keményen László Noelnek. Horváth Tibor felmutatja a gyirmóti játékosnak a sárga lapot.

32. perc: GÓÓÓL! Kicsun jobbról érkező lapos beadását Pethő B. passzolta le Kovács Dominiknak, aki 8 méterről jobbal a kapu jobb oldalába lő. Pécsi mozdulni sem tudott a lövésre. 1–0

29. perc: Kovács D. lövi el a labdát 26 méterről, de nagyon fölé megy a kísérlet.

24. perc: Juhász L. indítja Tamás Noelt, aki jobbról, 12 méterről kapu mellé lövi a labdát.

18. perc: Soltész D. 24 méterről a sorfalba lövi a szabadrúgást.

16. perc: Gazdag V. fordul kapura a védője mellett, és 13 méterről kapu fölé-mellé lő.

13. perc: Helembai viszi le a labdát az alapvonalig a bal oldalon, a visszagurítást Medgyes Z. lövi el 10 méterről, egy védőről pattan a labda szögletre.

10. perc: Tamás N. viszi el a labdát a jobb oldalon, a beadását Hársfalvi kiöklözi, de nem szabadul fel a hazai kapu, nem sokkal később Juhász L. éles szögből lőhet kapura, a gyirmóti kapus hárítja a kísérletet.

9. perc: Juhász L. balról érkező beadása után tisztázni tud a gyirmóti védelem.

8. perc: Szegi tűnik el a tizenhatoson belül egy jobbról érkező beadás után. Horváth Tibor nem fúj a sípjába.

5. perc: Helembai kap sárga lapot. A játékvezető szerint megpróbálta őt megtéveszteni, amikor elesett a tizenhatoson belül.

1. perc: Kezdődik a mérkőzés. Sárgában a hazaiak, fehérben a vendégek.