2023.10.31. 21:40

MOL Magyar Kupa - ETO FC Győr - DVSC 0-1 - galéria

A meccs hajrájában szerzett góllal tudott győzni a DVSC.

ETO FC GyőrDebreceni VSC 0–1 (00)

Győr, ETO Park. Játékvezető: Erdős József (a második félidőtől Pintér Csaba), (Szalai Balázs, Szécsényi István)
ETO: Pap E. – Szujó (Szépe, a szünetben), Kovács M., Keresztes K. (Hamed, 90.) – Vera (Boldor, 65.), Riquelme (Diarra, 76.), Tóth R. (Vingler, a szünetben), Anton, Csontos D. – Skvarka, Bumba. Vezetőedző: Antoinio Munoz
DVSC: Milosevics – Kusnyír, Lagator, Romancsuk, Ferenczi J. – Bévárdi, Ojediran, Loncar, Oliveira (Bódi, 69.) – Dzsudzsák, Majdevac (Bárány, 79.). Vezetőedző: Szrdan Blagojevics

Gólszerző: Bévárdi (84.)

90+10. perc: A kaputól jobbra, 20 méterről jár szabadrúgás az ETO-nak, a kombináció végén Skvarka lő, de elakad a lövés. Aztán Pintér lefújja a meccset. Köszönjük a figyelmüket!

90+3. perc: Debreceni cserék: Ojediran helyett Varga József, Bévárdi helyett Baranyai Nimród, Dzsudzsák helyett pedig Dreckovic folytatja.

90+1. perc: Nyolc perc a rendes játékidő végén a hosszabbítás.

90. perc: Keresztes Krisztánt Hamed váltja a győrieknél.

84. perc: GÓÓÓL! Vezet a DVSC. Dzsudzsák balról íveli a hosszú oldalra a szabadrúgást, Bárány fejeli a labdát a kapu jobb oldala felé, amit Bévárdi sodor a kapuba. 0–1

80. perc: Bévárdi rántja le Csontost. Bévárdi Zsombor is megkapja a maga sárga színű kártyáját.

79. perc: Majdevac hagyja el a pályát, csereként Bárány jön.

76. perc: Riquelme helyett Diarra játszik a folytatásban.

75. perc: Riquelme kap labdát jó ütemben, kapura is pöcköli a védőjét megelőzve, azonban utána összeütközik a lövést hárító Miloseviccsel. Mindketten lenn maradnak.

74. perc: Bódi beadása Szépéről pattan a kapushoz.

69. perc: Az első debreceni csere: Oliveira hagyja el a pályát, Bódi váltja.

65. perc: Vera helyére Boldor áll be a győriek csapatába.

64. perc: Oliveira passza után Majdevac kerül ziccer, ezúttal 18 méterről Pap mellett a jobb alsóba lő. Lesről. Kifelé jár tehát szabadrúgás.

63. perc: Dzsudzsák lövése megpattan Keresztesen, aztán sikerül tisztázni az ötös előteréből.

60. perc: Ferenczi J. és Vera is kap sárga lapot. Előbbi rátaposott ellenfele lábára, utóbbi meg fellökte ezért.

58. perc: Vingler lapos lövését védi Milosevics.

56. perc: Oliveira beadása a kaputól két méterre egyedül álló Ferenczit mögé érkezik, mert Pap még bele tud piszkálni a labdába.

55. perc: Anton 25 méteres szabadrúgása elszáll a kapu fölött.

53. perc: Csontos éles szögből veszi célba a kaput, Milosevicsről megy szögletre a labda.

48. perc: Vera beadását Bumba lövi kapu mellé.

47. perc: Bumba beadása után Riquelme és Milosevic előtt is elmegy a labda. Les miatt kifelé jár a szabadrúgás.

46. perc: A Loki nem változtat, az ETO kettőt cserél: Szujó helyére Szépe, Tóth R. helyére Vingler áll be. A játékvezetői stáb is cserél: Erdős József sérülése miatt az eddigi videóbíróval, Pintér Csabával cserél.

45+3. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Két perc a ráadás az első félidő végén.

44. perc: Majdevac kerül óriási ziccerbe Ojediran passza után, megpróbálja átemelni Papot, de a győri kapusnak sikerül védenie.

38. perc: Ojediran is kap egy sárga lapot. Egy percen beül másodszor lépett oda szabálytalanul az ellenfelének.

34. perc: Vera tudja folytatni.

33. perc: A beívelt szabadrúgás után Keresztes fejeli a labdát kapu fölé.

31. perc: Loncar szabálytalansága után Vera a bokáját fogva lenn marad a gyepen. A vétkes játékos kap egy sárga lapot. A VAR megnézte, hogy kell-e pirosat adni a sárga helyett, de ezúttal is marad a játékvezetői ítélet.

30. perc: Skvarka íveli a labdát Riquelme elé, de jól jön ki a kapujából Milosevic.

25. perc: Dzsudzsák szerez labdát a félpályánál (Skvarka utána a fejét fogva lenn marad), aztán a Loki csapatkapitánya visszakapja a labdát a tizenhatos vonalánál, a lövését Pap üti szögletre.

22. perc: Majdevac elől szögletre rúgja a labdát Szujó.

20. perc: Anton kapu elé ívelt szabadrúgását kifejelik a debreceni védők, a kipattanóra is Anton érkezik, de futtában kapu fölé lövi a labdát.

18. perc: Milosevic üti ki Skvarka kapura tekert szögletét a hosszú felső elől.

8. perc: Bumba 20 méterről a felső lécet találja el. Nem sokkal később Riquelme erős közeli lövését védi Milosevic. Egy büntetőgyanús eset után kifelé ítél szabadrúgást a játékvezető. A VAR is megnézi az esetet, de érvényben marad Erdős döntése.

1. perc: Fehérben a Loki, zöldben az ETO. A meccset a győriek kezdik.

Előzetes - A két csapat az előző szezonban is megmérkőzött egymással az ETO Parkban: emlékezetes meccsen a DVSC a nyolcaddöntőben csak hosszabbítás után tudott nyerni 2–1-re. Most még szorosabb csatára van kilátás, a győriek kerete ugyanis a nyári szünetben alaposan megerősödött, ezt bizonyítja, hogy 13 forduló után vezetik az NB II tabelláját és hazai pályán még veretlenek, a hajdúságiak viszont nyeretlenek idegenben az OTP Bank Ligában.

Mint minden alkalommal, kedden is megpróbáljuk megnyerni a mérkőzést! Keményen dolgozunk mindennap, ezért bármire képesek lehetünk. Nagyon jó játékosokból áll a Debrecen, egy első osztályú élcsapat, de ettől függetlenül a saját játékunkat akarjuk játszani, és azon leszünk, hogy a következő körbe jussunk a kupában