Vereség

2023.05.07. 07:50

NB II foci - ETO FC Győr-Kozármisleny 0-2 - Fotók

A kiesés és az osztályozó elől menekülő Kozármisleny fontos győzelmet aratott Győrben.

kisalfold.hu

Fotó: Nagy Gábor

ETO FC Győr–Kozármisleny 0-2 (0-0)

Győr, ETO Park. Játékvezető: Rúsz Márton (Márkus Tamás, Punyi Gyula)
ETO FC: Ruisz – Kovács K., Urblik, Fodor, Csontos – Toma – Tuboly, Vitális, Lacza, Huszár – Priskin. Vezetőedző: Antonio Munoz
KOZÁRMISLENY: Lékai – Beke P., Várkonyi, Füredi, Turi – Nagy E., Tölgyesi – Vogyicska B., Kosznovszky, Vajda – Bartha L. Mb. edző: Takács Lajos

Gsz.: Vajda (58’), Kun (87’).

Kiállítva: Lacza (45’).

Antonio Munoz vezetőedző: - Csalódott vagyok a mai kilencven perc után. Még tizenegy emberrel is gyengén játszottunk. A játékosoknak nagyobb tiszteletet kell mutatniuk az ETO felé. Mindenképpen jobb teljesítmény kell az utolsó fordulókban.

Percről percre

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+2. perc: Kun löki el teljesen feleslegesen Ruiszt, így ő is kap egy sárga lapot.

90+1. perc: Három perc a ráadás.

86. perc: GÓÓÓL! Növeli előnyét a vendégcsapat! Turi bedobása után Bor lövi be a labdát élesen a kapu elé, Fodor elvéti, a berobbanó Kun pedig négy méterről a léc alá lő. 0–2

84. perc: A gólszerző, Vajda hagyja el a pályát, Kun Bertalan váltja.

80. perc: Vajda lövése az oldalhálóban köt ki, Ruisz beleért, így szöglet jöhet.

80. perc: Bor kap sárga lapot.

77. perc: Az utolsó győri csere: Borsos Filip áll be, Csontos hagyja el a pályát.

74. perc: Tölgyesi helyére Bor Dávid áll be a vendégeknél.

64. perc: Hármat cserél az ETO: Vitálist helyére Bekker Roland, Toma helyére Kiss Bence, Huszár helyére pedig Szendrei Ákos áll be.

61. perc: Barthát Kirchner váltja.

59. perc: GÓÓÓL! Vezet a Kozármisleny. Vogyicska urgsztja ki a leshatáron Vajdát, aki esében hat méterről a kapu bal oldalába lő. 0–1

56. perc: Tuboly helyére Vingler érkezik.

55. perc: Ruisz ütközik Füredivel az ötösnél, ápolni kell a győriek kapusát.

53. perc: Vogyicska a saját térfeléről indulva kerül óriási helyzetbe, Ruiszt azonban csak úgy tudja kicselezni, hogy kiszorított helyzetből kell lőnie jobbról, a lövése a rövid sarokhoz visszaérő Tubolyt találja el.

48. perc: Priskin teszi le a labdát lövésre Vitálisnak, de ő nem találja el a kaput 14 méterről.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Cserélt a szünetben a Kozármisleny: Nagy Erik helyére Horváth Dániel állt be.

45+2. perc: Vajda szabadrúgása elszáll a kapu fölött, így ér véget az első félidő.

45+1. perc: Lacza labdát veszít az ellenfél térfelén, aztán a meginduló Vogyicska Balázzsal szemben szabálytalankodik. Lacza Alex megkapja a második sárgáját, és vele a piros lapot is.

45. perc: Vitális szöglete után nem tudnak felszabadítani a vendégek, végül Vitális lövését blokkolják a védők.

42. perc: Bartha pörgeti kapura a labdát hat méterről: Ruisz véd.

34. perc: Huszár áll oda a szabadrúgáshoz, lövése a sorfalról megy szögletre.

31. perc: Bartha László kap sárga lapot Csontos felrúgásáért.

29. perc: Priskin ad pazar labdát Tubolynak, de ő lövés helyett cselez egyet, aztán a lesen álló Huszárnak passzol.

24. perc: Tuboly 25 méteres lövése kapu mellé-fölé száll.

23. perc: Bartha éles szögből, közelről lő, Ruisz véd.

12. perc: Várkonyi fejeli a labdát kapu fölé Vajda szabadrúgása után.

11. perc: Lacza kapja a meccs első sárgáját.

9. perc: Bartha lövését blokkolja egy győri védő.

1. perc: Kezdődik a meccs. Fehérben a hazaiak, bordóban a vendégek.

Előzetes - Antonio Munoz vezetőedzővel a bajnokságban megszerezheti második sikerét a győri csapat, az eddigi mérlege: egy győzelem, három döntetlen és három vereség.

Antonio Munoz:

Fontos lesz, hogy kapott gól nélkül hozzuk le a meccset, ez háromszor már sikerült az elmúlt időszakban. Támadásban viszont többet kell mutatnunk, mint eddig. Türelmesen kell kialakítani a helyzeteket, majd ezeket ki is kell használni.