felkészülési meccs

2020.08.14. 11:30

Női kézilabda mérkőzés – Audi ETO – FTC 34-31 – galéria

A Ferencváros vezetett hat góllal is az első félidőben, azonban a második félidő már inkább az ETO-é volt, és a győri együttes meg tudta fordítani az edzőmérkőzést.

kisalfold.hu

Audi ETO-FTC 34-31

Tudósítás:

60. perc: Faluvégi góllal indítja el az utolsó percet. 34-31. Majdnem góllal is fejezi be az utolsó percet Faluvégi, de belemenés miatt az FTC végezhet el szabaddobást. Másodpercekkel utána véget is ér a mérkőzés.

59. perc: Gyors gólváltás: Kurtovic találatára Klujber felel góllal. 33-31.

58. perc: Kristiansen blokkját szándékos hazaadásnak látják: marad a labda a vendégeknél. Szucsánszki ejti a labdát a kapuba. A győriek szabálytalan zárást reklamáltak, hiába. 32-30.

57. perc: Kovacsics harcol ki hetest. Klujber a hetes erejéig beállt Solberg lába alatt értékesíti a büntetőt. 31-29. Oftedal harcossága gólt ér. 32-29.

56. perc: Kapus nélkül támad az emberhátrányban játszó ETO. Oftedal eredményes. 31-28.

55. perc: Kristansen a kapufát találja el, a kipattanót Fodor a kapuba lövi. 30-28. Edwige áll ki két percre lökésért.

54. perc: Kisfaludi talpról ereszt meg egy erős lövést, Leynaud védi.

53. perc: Kristiansen a kapu mellé, Szucsánszki viszi a kapuba lő. Klujber nyolcadik gólját lövi egy lefordulás után. 29-28.

52. perc: Jó a győri blokk, de az ellentámadásba hiba csúszik. Aztán megint jó a győri blokk.

51. perc: Oftedal talál a hálóba. 29-26.

50. perc: Háfra eredményes. 28-25. Aztán ismét Háfra szerez gólt, immár hetedszer. 28-26.

49. perc: Kristiansen nyolcadik gólját szerzi a meccsen. 28-24.

48. perc: Megint távoli gól, ezúttal Kristiansen lövi. 27-23. Nagyon rosszul jött ki ebből az emberhátrányból a vendégcsapat. Kovacsics szépít az eredményen egy góllal. 27-24.

47. perc: Fodor labdát szerez, és ő végre betalál a saját térfeléről az üresen álló másik kapuba. 25-23. Oftedal labdát szerez, és ő is távolról dob gól, mielőtt Janurik visszaérhetne. 26-23.

46. perc: Kovacsics lövése a kapufán csattan. Kristiansen Klujberrel a nyakán szerez gólt: ismét vezet az ETO, az FTC pedig emberhátrányba kerül. 24-23.

45. perc: A kapufát találja el Szucsánszki. Aztán Márton lövését Leynaud üti kapufára. Az ellentámadás végén Oftedal egyenlít. 23-23.

44. perc: Klujber lövését védi Leynaud, Amorim célba veszi az üres ferencvárosi kaput, de nem találja el.

43. perc: Támadóhiba, jöhet az FTC: kapufa a támadásuk vége. Háfrát állítják ki két percre Brattset lerántása miatt. Amorim átlövése a hálóban. 22-23.

42. perc: Háfra Brattset és Oftedal között el tudja lőni a labdát. 21-23.

41. perc: Üres Janurik kapuja, de Hansen távoli lövését a hátraérő védők lefülelik.

40. perc: Brattset lövi a huszadik győri gólt. 20-22. Hansen olvasztja egy gólra az ETO hátrányát. 21-22.

39. perc: Leynaud védi Szucsánszki lövését, Nze Minko ziccerét megint hárítja Janurik. Szucsánszki gólt szerez, aztán ott szalad el, ahol nem kellene: kiállítás a sorsa. 19-22.

38. perc: Belemenés Oftedalnál. Leynaud védi Klujber lövését. Nze Minko ismét ziccerben, ez most már góllal ér véget. 19-21. Időkérés a vendég oldalon.

37. perc: Kovacsics lövését kiüti Leynaud. Kiegészül a vendégcsapat. Nze Minko ziccerben, Janurik véd.

36. perc: Leynaud védi Klujber lövését. Brattset a kapufát találja el a gyors ellentámadás végén.

35. perc: Hansent későn engedi el két védője, Mártont ki is állítják. Kurtovic belövi a megítélt hetest. 18-21.

34. perc: Oftedal első gólját lövi. 17-21.

33. perc: Brattsetnek nincs már helye, Janurik védeni tud. Márton Gréta Leynaud lába alatt szerez gólt. 16-21.

32. perc: Faluvégi eredményes. 16-19. Klujber betörése gólt ér. 16-20.

31. perc: Kezdődik a második félidő. Az ETO kapujában ezúttal Leynaud áll, de cseréltek a vendégek is, Janurik állt be. Kovács Anett szerzi az első gólt a második félidőben. Nze Minkótól jön a gyors válasz. 15-19.

30. perc: A Lukáccsal szembeni szabálytalanság után Kurtovic lövi be a büntetőt. 14-18. Vége az első félidőnek. Tíz perc szünet után jön a folytatás.

29. perc: Kurtovic labdát veszít, de nem jó az indítás, támadhat újra az ETO. Fodor találatával zárkózik ötre a hazai csapat. 13-18.

28. perc: Kristiansen talál rést a falon, és szerez nagy gólt. 12-17. Újabb értékesített Klujber-hetes a túloldalon. 12-18.

27. perc: Hetesből növeli az FTC előnyét hat gólra Klujber. 11-17.

26. perc: Kristiansen passz rossz, jöhet a vendégek támadása. Háfra átlövésből talál a kapuba. 11-16. Kurtovic lövése nem jut túl Bírón.

25. perc: Klujber lövését Galuser védi. Passzívból szerez gólt Schatzl. 11-15.

24. perc: Gluaser védése után Edwige mehet egészen a kapuig. 11-14. Időkérés az FTC-nél.

23. perc: Lukács robog a kapuig. 10-14.

22. perc: Kovacsics viszont pontosabb. 9-14.

21. perc: Bíró védi Nze Minko lövését.

20. perc: Kristiansen eredményes az ETO-nál. 9-12. Klujber eredményes ismét. 9-13.

19. perc: Kovacsics, aztán az újabbi győri hiba után Schatzl szerez gólt. 8-12.

18. perc: Gól a jobbszélről, Maesteintől. 8-10. Támadóhiba a vendégeknél, a gyors győri akció végén Nze Minko a kapufát találja el.

17. perc: Kristiansen góljával ismét egy a különbség. 8-9. Nem jó a bejátszás a fővárosiaknál, az ETO-nál meg az indítás hibás: támadhat tovább a Fradi.

16. perc: Jól járatja a labdát az FTC, Schatzl szerez gólt a bal szélről. 7-9.

15. perc: Háfra ezúttal betalál. 6-8. Szucsánszki kap két perces büntetést. Passzívban az ETO, Lukács eredményes a jobb szélről. 7-9.

14. perc: Háfra kapu fölé lő. Időt kér az ETO. Kristiansen lövése elmegy a kapu mellett.

13. perc: Háfra lövését Glauser, Lukács próbálkozását Bíró védi.

12. perc: Amorimot a nyakánál fogva rántja vissza Csiszár-Szekeres: az ítélet sárga lap és büntető. Kristansen belövi a hetest. 6-7.

11. perc: Klujber lövését ezúttal is hárítja Glauser.

10. perc: Amorim átlövése pontos. 5-7.

9. perc: Glauser védi Klujber lövését.

8. perc: Klujber lövése ellen tehetelen az ETO kapusa. 4-7. Amorim labdát szerez, Fodor a kapufát találja el.

7. perc: Amorim veszi be Bíró kapuját. 4-6. Schatzl lövését Glauser üti ki az oldalvonalon túlra.

6. perc Malestein lövi az újabb FTC-gólt. 2-5. Brattset, majd Klujber következik a gyors gólváltásban. 3-6.

5. perc: Amorim kapunak háttal próbálkozik, eredménytelenül. Kristiansen labdát szerez, és a kapuig megy vele. 2-3. Háfra válaszol rá gyorsan góllal. 2-4. Belemenés Hansennél.

4. perc: Amorim lövését védi Bíró. Háfra lövi az első gólját. 1-3.

3. perc: Hansen lövi kapu fölé a labdát. Az ellentámadás végén a kapufa segít ugyan a győri kapusnak, azonban büntetőt lőhet az FTC. Klujber értékesíti a hetest. 1-2.

2. perc: Győri kapufa után Kovacsics egyenlít. 1-1.

1. perc: A zöldmezes ETO kezdi a meccset. Az első gólt Brattset lövi. 1-0. Glauser védi a ferencvárosi próbálkozást a túloldalon.

Előzetes:

Gőzerővel zajlik a Győri Audi ETO KC felkészülése az új szezonra. Danyi Gábor csapata már túl is van az első hazai felkészülési mérkőzésen. Az MTK elleni győzelmet követően pénteken 16 órától a Ferencváros ellen lépnek pályára a lányok; a találkozó nézők nélkül kerül lebonyolításra csakúgy, mint a többi hazai edzőmeccs.

A találkozót portálunk 16 órától élőben közvetíti, valamint az Audi ETO YouTube csatornáján is nézhető lesz.

A Győri Audi ETO KC felkészülési programja:

2020. augusztus 14. 17:00 Győri Audi ETO KC – FTC Rail-Cargo Hungária (élő online)

2020. augusztus 18. 17:00 Győri Audi ETO KC – Mosonmagyaróvár (élő online)

2020. augusztus 21. 16:00 Győri Audi ETO KC – Siófok (élő Sport1 TV)

2020. augusztus 25. 17:00 Győri Audi ETO KC – Vác (élő Sport1 TV)

2020. augusztus 28. 17:00 FTC Rail-Cargo Hungária – Győri Audi ETO KC