2017. 10. 22. vasárnap - Előd 9°C | 14°C Még több cikk.

Végig esélytelenül

Kosárlabda - A jelenlegi helyzetet tekintve a táblázat negyedik és ötödik helyezettje találkozott egymással tegnap este a BSE csarnokában. A hazaiakat a visszavágás vágya fűtötte, hiszen Győrben 55–54-es vereséget szenvedtek.
BSE - SEAT-FOTON GYŐR 76-61 (19–12, 23–17, 17–14, 17–18)
NB I-es női mérkőzés, Városmajor, 200 néző. V.: Forrai, Gorka.

BSE: HARDY 10/3, ZSOVÁR 10/6, Szlimák 5/3, Makszimovics 6/3, MILKOVA 26
Cs.: KOCSIS 13/3, Koncz 4, Simon, Kiss G., Aranyics 2
Edző: Farkas Sándor

SEAT Foton: BOROVICKOVÁ 11, Fürész D. 10, Kovács K. 8/3, Imbergerová 3/3, RADUNOVIC 28/3
Cs.: Keller 1, Izsák, Vida
Edző: Tapodi Péter

A 3. percben 4–7 volt az állás, de a vendégek ezzel gyakorlatilag el is lőtték a puskaporukat. A fővárosi győzelmet az első negyedben a BSE egy 14–0-ás ötperces szakasszal alapozta meg.

A rengeteg személyi hibával tarkított összecsapáson – Makszimovics ki is pontozódott – a hazaiak szinte végig tartották a tíz pont körüli előnyüket. A negyedik játékrészben Hajdana Radunovicnak és Broniszlava Borovickovának köszönhetően kilenc pontra (61–52) zárkóztak fel a látogatók. Egy hazai időkérést követően Lidya Milkova és Alysson Hardy azonban visszaállította az első félidőben megszerzett előnyt és a BSE végül markáns különbségű győzelmet aratott.

Farkas Sándor: – Azt hiszem, hogy a mai biztos győzelmünkhöz kellett a múlt heti Zala Volán elleni vereség.

Tapodi Péter: – El kell ismerni, bár nagy akarással játszottunk a mérkőzésen, de nem játszottunk jól. Szerencsére korábban megteremtettük magunknak azt a lehetőséget, hogy a jövő szerdai pótvizsgán egy esetleges győzelemmel mégis alapszakasz-harmadikok lehetünk.

• 1. rabatamas 2009. március 06. 12:34
    „Kis Tapodi !Miről beszélsz megint "jővő szerdán mit fogsz mondani SÍRNI fogsz , mindenki más hibás,Játékosokat újra elzavarni ahogy szoktátok,és újra azzal hitegetni magatokat, hogy JÖVŐRE!!”

Natasa, a szexi szingli: Bekvalac lánya válik?

Natasa Bekvalac, az egyik legimádottabb szerb popsztár – miután a legnehezebb időszakot… Tovább olvasom