SVSE: Ajka ellen elmaradt a győzelem

A Fair Play jegyében és emlékezéssel kezdődött a szombati találkozó.

SOPRONI VSE-GYSEV–FC AJKA 3–4 (2–2)

Sopron, 2000 néző. Vezette: Szőts G. (Erős G., Kepe A.)

A két csapatkapitány Fair Play nyilatkozat felolvasása utána, Csernai Pálra és a tragikus balesetet szenvedett női kosárlabdacsapat klubigazgatójára és vezetőedzőjére, Tapodi Péterre és Fűzy Ákosra emlékeztek a jelenlévők egy perces néma csenddel. Mindezek után vette kezdetét a nem mindennapi mérkőzés.

SOPRON: Heinrich – Fazakas, Bognár Zs., Tóth M., Szabó L. – Sifter, Varga G. – Németh L. (Horváth A., 54.), Deme (Erdélyi L., 54.), Gaál B. (Nyilasi B., 78.) – Bali

AJKA: Tulipán – Köles, Pákai, Jagodics, Fodor M. – Horváth A. – Kanta Sz. (Lattenstein, 78.), Hanzl (Sipos N., 60.) – Skriba, Mihalecz P., Major M. (Sowunmi, 69.)

Gólszerző: Mihalecz P. (0–1) a 7., Gaál B. (1–1) a 12., Hanzl (1–2) a 23., Gaál B. (11-esből, 2–2) a 34., Major N. (2–3) az 52., Gaál B. (11-esből, 3–3) a 71., Sowunmi (3–4) a 89. percben

Kiállítva: Bali P. (belekönyökölt Horváth Attila arcába) a 44. percben

Bővebb információ itt érhető el >>

Korábban írtuk:

Soproni VSE-GYSEV-FC Ajka szeptember 7., 18:00 Városi stadion

Sifterék jól kezdték a szezont, hisz három bajnoki mérkőzésünkön hét pontot gyűjtöttek. Csapatunk a 2013-as naptári évben bajnoki mérkőzésen veretlen, nyolc győzelem mellett, mindössze egy döntetlen a mérleg. Játékos és szurkoló joggal bizakodó a hétvégi mérkőzés előtt az eredményes szezonkezdetet követően.

Supka Attilaszakmai igazgató: Hazai környezetben egy megerősödött Ajka ellen játsszuk a következő mérkőzésünket. Arra törekszünk, hogy eredményesek legyünk és tudjuk folytatni azt a sorozatot, amit elkezdtünk a bajnokság első fordulójában.

A szakvezető a következő várható kezdőt adta meg: Heinrich, Fazakas, Bognár, Tóth M., Czár, Sifter, Varga G., Deme, Gaál, Bali, Szabó L.

Eltiltott nincs a keretben, sérülés miatt Balázs, Horváth P., és Szabó Zsolt játékára nem kerül sor.

• 2. mindigsoproni 2013. szeptember 07. 17:01
    „Focihoz hozzá lehet szólni megint .......Viccccccccccc”
  • 1. olvasó68 2013. szeptember 07. 12:50
    „mondjuk hogy a törött lábú czár hogyan szerepelhet azt nem tudom...”

Audi ETO: bérletek a BL meccsekre