2016. 12. 10. szombat - Judit -1°C | 8°C

Soproni Sördögök-ZTE: siker a fiatalokkal is

Poscic és Boriszov vezetésével a második szakasz első felét 19-4-re nyerve eldöntötte a meccset a Sopron.
Soproni Sördögök-Zalakerámia ZTE 90-72 (23-15, 26-25, 28-15, 13-17) NB I-es férfi kosárlabda-mérkőzés, Sopron 1300 néző. V: Papp, Frányó, Surányi.

Sopron: Thomas 8/6, EDWARDS 15/6, BORISZOV 19/9, Dénes 1, POSCIC 11. Cs: Tóth G. 5, RUJÁK A.15/6, Takács 10/3, Trepák 3/3, Bán 1, Molnár 2, Ruják B. Edző: Sabáli Balázs

ZTE: DZAMBICS, Velkey, Mohácsi, Ilics, COHADREVICS. Cs: Tamir, Fekete, Czinger, Kis R., Kertész. Edző: Milos Sporar.

A meccs elején nem igazán volt védekezés, 4-0-s ZTE vezetés után a percben 11-9-re már a Sopron vezetett. A vendégeket Ilics próbálta versenyben tartani, de a negyed hajrájában két cserejátékosa, Tóth és Ruják eredményessége révén 8 ponttal ellépett a Sopron.

A második negyed elején 3 pontra feljött a ZTE. Thomas, Edwards és Boriszov tripláival ismét megnyugtató lett a hazai előny. A félidő végén a két triplát dobó Dzambics tartotta versenyben a vendégeket, de Boriszov és Ruják révén a ZTE minden felzárkózási kísérletét visszaverte a Sopron.

Poscic és Boriszov vezetésével a második szakasz első felét 19-4-re nyerve eldöntötte a meccset a Sopron. A záró szakaszban már Sabáli Balázs a jövő heti körmendi ütközetre gondolva pihentette csapata kulcsjátékosait, s a biztos vezetés tudatában mély vízbe dobta a együttese fiataljait.

A szerdai Soproni Sördögök - Egis Körmend találkozóra a Sopron, Juharfa u. 5. szám alatt található X-Computer üzletben lehet belépőket vásárolni. Jegyár: 1.500 forint.

Ginola nem lehet a FIFA elnöke

David Ginola nem szerezte meg a kellő számú támogató levelet, így nem szállhat versenybe a… Tovább olvasom