2017. 07. 27. csütörtök - Olga, Liliána 16°C | 20°C Még több cikk.

Röplabda - A játékkal nem volt gond

A múlt heti Dág elleni vereség – 0:3 (–17, –19, –26) – után ismét hazai környezetben lépett pályára a SZESE férficsapata.

Széchenyi ESE–Dunaferr SE 0:3 (–18, –25, –13)
Győr, NB I-es férfimérkőzés.

SZESE: Bertók, Gyurics, Horváth B., Szabó, Szántósi, Takács. Csere: Albert (liberó), Angyaláti, Csábi, Gaál, Horváth M. Edző: Sólymos Péter.

A dobogóra esélyes vendégek a mérkőzés elején szinte lerohanták a hazaiakat. Tetemes előnyre tettek szert, azonban a győriek egyre jobban játékba lendültek és megközelítették a vendégeket. A második játszmában fej fej mellett haladva a győri egyetemisták elérték a máskor 25 pontot jelentő győzelmet. Most azonban a vendégek nyomukban voltak és 25–24-ről megnyerték a játszmát. A harmadik felvonásban már gyengült a hazaiak lelkesedése.