2017. 07. 22. szombat - Magdolna 21°C | 34°C Még több cikk.

Roland Garros: Babos párosban elődöntős!

Tenisz - A juniorok között szereplő Babos Tímea a brit Heather Watsonnal az oldalán - harmadik kiemeltként - bejutott az elődöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság párosversenyében.

Babosék csütörtökön a Katarina Paliivets, Chanel Simonds kettőst győzték le 1 óra 7 perc alatt, két játszmában.

Eredmény, juniorok:

női páros, negyeddöntő: Babos, Watson (magyar, brit, 3.)-Paliivets, Simonds (kanadai, dél-afrikai) 6:3, 6:4

A juniorok között szereplő Babos Tímea továbbjutott, míg Susányi Zsófia kiesett a francia nyílt teniszbajnokság párosversenyében.

A 16 közé jutásért Babos a brit Heather Watsonnal az oldalán - harmadik kiemeltként - a Mallory Burdette, Quirine Lemoine amerikai, holland duót győzte le két szettben. Susányi Zsófia és a norvég Ulrikke Eikeri a negyeddöntőbe jutásért kapott ki a hatodik helyen kiemelt Jana Bucsina, Kszenyija Pervak orosz kettőstől.

Egyesban Babos Tímea a nyolcaddöntőben kiesett.

Eredmények, juniorok:

női páros, 1. forduló (a 16 közé jutásért): Babos, Watson (brit, 3.)-Burdette, Lemoine (amerikai, holland) 6:4, 7:5

nyolcaddöntő: Bucsina, Pervak (orosz, 5.)-Susányi, Eikeri (magyar, norvég) 2:6, 6:2 , 10-0 - döntő rövidítés

Egyes, nyolcaddöntő:

Stephens (amerikai, 15.)-Babos (4.) 6:4, 2:6, 6:4

Győriek főszerepben

Sportlövészet - Keszthelyen rendezték a Helikon-kupát, amely egyben a júliusi eszéki… Tovább olvasom