2017. 09. 24. vasárnap - Gellért, Mercédesz 10°C | 17°C Még több cikk.

Női kosárlabda NB I - fölényesen nyert a címvédő Győr

A címvédő Győr könnyedén nyert a BSE vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

BSE-FCSM - HAT-AGRO UNI Győr 45-82 (13-26, 4-19, 14-18, 14-19) legjobb dobók: Kovalcsik 11, illetve Bujdosó 17 .

Natalie Hurst könyöke begyulladt a héten, az orvosok háromnapos pihenőt írtak elő számára. Bár ott volt a kispadon, pályára nem lépett, így színtiszta magyar csapattal állt fel és győzött magabiztosan a címvédő.

Fűzy Ákos: – Az első félidőben magas színvonalú kosárlabdánkkal gyorsan eldöntöttük a mérkőzést. Ekkor fegyelmezett védekezésből indított támadásainkkal ponterős játékot mutattunk. A második félidő zaklatott ritmusú és visszaeső színvonalú játékában is magabiztosan őriztük előnyünket.

Wijk aan Zee - Lékó döntetlennel kezdte a szupertornát

A magyar nagymester a világos bábukat vezette a hazai közönség előtt szereplő Erwin L'Ami ellen, s a… Tovább olvasom