2016. 09. 26. hétfő - Jusztina 13°C | 20°C

Negyven fölött: Siófok-Audi ETO KC 14-41

Mintha edzőmeccset játszott volna az Audi ETO: Görbiczék a Siófok otthonában nyertek 27 gólos különbséggel.

SIÓFOK KC - GYŐRI AUDI ETO KC 14-41 (7-21)
Siófok, NB I-es női mérkőzés, 600 néző. V.: Natkai, Szalay.

Siófok: Scholtz – Kovács A. 2, Tóth Zs. 1, De Souza 3, Bloj 2, Szalai 1, Szepesi 1/1.
Cs.: Hrankai, Lajtos (kapusok), Bognár A. 1, Hosszu 1, Kiss O. 1, Pinheiro 1, Anastacio, Varga N.
Szakmai igazgató: Imre Vilmos.

Audi ETO: PÁLINGER – MRAVIKOVÁ 6, Spiridon 1, Gros 5, Görbicz 2, BRADEANU 8, VÉRTEN 8.
Cs.: LUNDE HARALDSEN (kapus), Kovacsics 5/2, Mayer 4, Orbán 1, Schatzl 1, Hornyák, Szölösi.
Edző: Konkoly Csaba.

Hétméteresek: 3/1, ill. 3/2. Kiállítások: 2, ill. 2 perc.
Elvárt végeredmény

Konkoly Csaba: – A várt eredmény született, az volt a célunk, hogy a válogatott összetartások után és a Bajnokok Ligája-mérkőzést követően ismét játékba lendüljünk.

Online közvetítés:

30. perc: Vége a mérkőzésnek.

27. perc: Gors átlövésből pontosabb, mint hetesből. 14-40. Orbán Lunde indításából lő gólt. 14-41.

55. perc: Blojt állítják ki. A hetest Gros mellé lövi. Schatzl indul, és lőhet ziccert. Gól. 14-39.

54. perc: De Souzáról marad le a sánc. 14-38.

52. perc: Hosszu Bogi volt csapatának lő gólt. 13-37. Gros előtt nyílik szét a fal. 13-38.

50. perc: Pinherio dönti a hatoson belülre Schatzlt. A bírók megadják a gólt. 12-36. Mayer is betalál. 12-37. Hazai időkérés.

49. perc: Újabb Görbicz-gól. 11-36.

48. perc: Gros és Mayer talál be. 11-35. Közben újabb cserék.
Schatzl, Görbicz, Gros, Mayer, Orbán védekezésben a falban, az öt-egyben Szölösi a kilépő.

46. perc: Görbicz akaszt hatalmas gólt tíz méterről a jobb felső sarokba. A kapus a kezét sem tudta emelni. 11-33.

45. perc: Görbicz pattint beállóba Mayerhez. Szép gól. 11-32.

43. perc: Tóth, majd Mayer talál a kapuba. 11-31.

42. perc: Kovacsics teszi közé a húsz gólt. 10-30.

41. perc: Vérten megy le. Kovacsics a balszélső. Orbán a jobb szélen. Bradeanu, Görbiz, Mayer, Gros a közepe.

40. perc: Mravikova kilép, labdát szerez, és gólt dob. 10-29.

39. perc: Kovacsics büntetője pontos. 10-28.

38. perc: Kovacsics találatára Kovács válaszol. 10-27.

37. perc: Hosszú labdajáratás után De Souza szánja rá magát a lövésre. Szerencsés gól. 9-26.

34. perc: Megint Vérten. Kovacsics passzát váltja gólra. 7-25. Kovács Adrienn majd Bradeanu is betalál. 8-26.

32. perc: Kovacsics Anikóé a második félidő első gólja. 7-22. Vérten dupla 20 másodpercen belül. 7-24.

30. perc: Kovacsics, majd Mravikova eredményes. 7-21. Vége az első félidőnek.

28. perc: Kovacsics pattintott passza találja meg a falban Bradeanut. 6-19. Hornyákot kiállítják, az emberelőnyt Kiss használja ki. 7-19.

25. perc: Bloj góljára Vérten válaszol. 6-18.

24. perc: Mavikova és Gros között van zavar a kommunikációban. Eladott labda. Bognár-gól. 5-16. Vérten harcol a labdáért és meg is szerzi. Mravikova a passzból átejti a kapust. 5-17.

21. perc: Tizenhatperc után tapsolhat újra siófoki gólnak a közönség. Bloj szerzett labdát, és ziccerig ment. 4-16.

20. perc: Ha így halad az ETO a gólokkal, nagyon kitömi a Siófokot. Bradeanura senki sem lép ki. 3-16.

19. perc: Bradeanu és Vérten fél percen belül szerez gólt. 3-15.

18. perc: Mravikova küldi el egy csellel Blojt, és Szepesit. Könnyű gól. 3-13.

17. perc: A sokadik eladott labda a hazaiak támadásánál. Bradeanu eredményes. 3-12.

16. perc: Újabb Pálinger védés. Most is gól az indítás eredménye. Mravikova talál a kapuba. 3-11.

14. perc: Pálinger bravúr, és egy hosszú indítás Vértennek. Gól a vége. 3-9. A következő támadásnál Vérten már a gólpasszt adja Bradeanunak. 3-10.

13. perc: Pálinger véd, Spiridon gólt lő. 3-8.

11. perc: Görbicz ad trükkös gólpasszt Vértennek. Még a hazai nézők is tapsolnak. 3-7.

10. perc: A hazaiak edzője Imre Vilmos kér időt.

8. perc: Bradeanu érkezik lendületből, senki sem zavarja. Nagy gól távolról. 3-6.

7. perc: Egy kipattanó labdánál Mravikova előzi meg a kapust, és az üres kapuba lő. 3-5.

6. perc: Mravikova lép ki a falból, és szerez labdát. A gólpasszt a középre futó Vértennek Spiridon adja. 3-4.

5. perc: Pinheiro szerez labdát, Szalai pedig átejti Pálingert az akció végén. 3-3.

4. perc: Szepesi hetesből egyenlít. 2-2. Egy szabaddobásra Gros kap jó zárást, és kilövi a bal alsó sarkot. 2-3.

3. perc: Bradeanu jut át a védőfalon egy lövőcsel után. 1-2.

1. perc: Az ETO kezdte a meccset. Pálinger előtt Mravikva, Gros, Görbicz, Spiridon, Bradeanu és Vérten a pályán támadásban. De Souza góljával vezetnek a hazaiaka. 1-0. Gros gyorsan egyenlít. 1-1.

Vezetőedző: Konkoly Csaba

A zöld-fehérek a héten nem tudtak közösen készülni, a válogatott összetartása miatt ugyanis több játékos is csak tegnap este tért haza, így egy ma délelőtti videózás jelenti a közös munkát a mai találkozóra. A papírforma alapján azonban így sem okozhat gondot a Siófok legyőzése.

Mint azt Konkoly Csaba vezetőedző elmondta, a lányokat egy kicsit fel kell rázni a Larvik elleni vereség után, s erre lehet jó a mai és a vasárnapi, Újbuda elleni összecsapás. A Bajnokok Ligája-elődöntőig még három hét áll rendelkezésre, igaz, jövő hétvégén még a Magyar Kupa négyes döntője is vár a győriekre, melyet hazai közönség előtt újra szeretnének megvédeni.

Megvannak az időpontok.

A BL-elődöntőben az Audi-ETO a spanyol Itxako otthonában április 9-én, szombaton 19 órakor lép pályára. A visszavágót április 17-én, vasárnap 17.30 órakor játsszák Győrben.

• 6. artie75 2011. március 25. 10:09
    „Orbiszt "sikerült" kihagyni a keretből...”
  • 5. CsabaKiraly 2011. március 25. 00:03
    „Mintha a norvegiai meccs lett volna :))”
  • 4. maraton 2011. március 24. 20:26
    „Szép volt csajok!!

HAJRÁ MINDENKI, IRÁNY A FIÚK MECCSE VASÁRNAP!!!”
  • 3. Hunicum 2011. március 24. 19:47
    „Az ilyen mérkőzéseket szeretem mert nem kapok szív infarktust.”
  • 2. T_McVay_01 2011. március 24. 18:21
    „Imre Vilmos időt kért 3 : 6 nál.
    Azóta 3 : 12. Sok okosságot mondhatott.”
  • 1. pacsibácsi 2011. március 24. 14:03
    „Ezt most olvastam az Index fórumában: "Na itt a lehetőség a férficsapat melletti kiállásra: vasárnap 16 órakor fogadja a FAB-ETO az Ajkát, utána közvetlenül jön az Audi-ETO-Újbuda meccs. Akinek női meccsre szóló bérlete vagy diákigazolványa van, ingyen megnézheti a fiúkat. Ha ezek után sem lesz közönség, akkor aligha a kosarasokat és a várost kell szidni a továbbiakban..." S milyen igaz! Gyerünk szájkaratésok, irány a fiúmeccs (is).”