2017. 12. 11. hétfő - Árpád 4°C | 13°C Még több cikk.

NBII: a Gyirmót nem bírt a Vasassal, a Sopronnak négy gól is kevés volt a győzelemhez - sok-sok fotó!

A Győri ETO zárt kapus felkészülési mérkőzésen Pátkai Máté góljával 1–0-ra legyőzte a Slovan Bratislavát felkészülési mérkőzésen.
A forduló rangadóján a Gyirmót és a Vasas nem bírt egymással, a Sopronnak pedig a négy találat csak egy pontot hozott hazai pályán.

LABDARÚGÓ NB II
16. FORDULÓ

GYIRMÓT FC GYŐR–VASAS 0–0
Győr-Gyirmót, 2000 néző. Vezette: Bognár Tamás (Berettyán Péter, Horváth Róbert)
GYIRMÓT: Somogyi Cs. – Nagy S., Balog Z., Graszl K., Présinger – Kiss M., Papp K. – Beliczky (Gyurján, 61.), Magasföldi (Paku, 58.), Cseri – Oross (Bobál G., 72.)
VASAS: Hermány – Bori, Grúz, Debreceni, Hangya – Gál M., Berecz – Ádám M. (Lázok, 69.), Czvitkovics (Preklet, 79.), Remili – Ferenczi I. (Kenesei K., 85.)
KIÁLLÍTVA: Grúz (második sárga lap után) a 75. percben

MESTERMÉRLEG

SISA TIBOR, a Gyirmót FC vezetőedzője: – Küzdelmes mérkőzésen próbáltuk a játékot irányítani, de a Vasasnak volt több helyzete. A fordulás után akadtak lehetőségeink, úgy érzem, közelebb álltunk a győzelemhez. A pontosztozkodásban nagy érdeme van ellenfelünk kapusának.

SZANYÓ KÁROLY, a Vasas vezetőedzője: – Harcos, lendületes, de nem éppen színvonalas mérkőzésen értékes egy pontot szereztünk Gyirmóton. Úgy tizenöt percig futballoztunk emberhátrányban, ezért elégedettek lehetünk az eredménnyel.

NB II: nem bírt egymással a rangadón a Gyirmót és a Vasas - fotók: Bertleff András

SVSE-GYSEV–FC AJKA 4–4 (1–2)
Sopron, 700 néző. Vezette: Radványi Ádám (Király Krisztián, Pápai Zoltán)

SVSE: Halasi – Fazakas, Sifter, Jovetics, Nagy Z. – Kapacina, Bobál D., Pintér A. (Szabó B., 75.) – Szabó L., Horváth P. (Pető B., 65.), Kovács Á.
AJKA: Tulipán – Zsirai (Asztalos D., a szünetben), Köles, Nagy B., Zámbó B. – Pál D., Varga G. (Csordás Sz., 78.), Lattenstein (Németh L., 78.), Gunther – Szabó Zs., Major

GÓLSZERZŐ: Kovács Á. (1–0) a 4., Major (1–1) a 13., Major (1–2) a 24., Sifter (2–2) a 65., Kovács Á. (3–2) a 70., Pál D. (3–3) a 79., Gunther (3–4) a 82., Kovács Á. (4–4) a 91. percben

SZÁNTÓ CSABA, a Sopron edzője: – A terveknek megfelelően kezdtünk, széllel szemben azonban fokozatosan visszaestünk. A második játékrészben kis rövidzárlatot követően nagy nyomás alá helyeztük az ajkai kaput. A fiúk mindent megtettek a győzelemért, de ez kevésnek bizonyult. Sok még a fiatal, rutintalan játékosunk, a négy gól mindenképpen a csatársorunkat dicséri.

ZORAN KUNTICS, az Ajka vezetőedzője: – Az első félidőben jól futballoztunk, az ellenfél a korai gólszerzéssel megzavarta játékunkat, de aztán fokozatosan átvettük a mérkőzés irányítását és már-már megvolt a három pont, ám az utolsó utáni percben egyenlített a Sopron. Kár érte.

A tabellát ide kattintva tekinthetik meg!

A Győri ETO felkészülési mérkőzésen Pátkai Máté góljával 1–0-ra legyőzte a Slovan Bratislavát felkészülési mérkőzésen.

A győriek már a hetedik percben beállították a végeredményt, amikor Marko Dinjar szabadrúgását Pátkaihoz fejelték a pozsonyiak, és a támadó nem hibázta el a ziccert.

GYŐRI ETO–SLOVAN BRATISLAVA (szlovák) 1–0 (1–0)
ETO-park
ETO: Kamenár – Brdarivski (Tóth D., 80.), Lipták (Nagy Á., 80.), Lang, Dinjar – Stevanovic (Priso, a szünetben), Windecker (Strestík, 70.), Bucsa, Koltai – Pátkai (Kamber, 60.), Priskin
G: Pátkai (7.)

Zárt kapus edzőmérkőzésen az ETO legyőzte a Slovant - fotók: Bertleff András

Errani diadalmaskodott a nőknél Rióban

A papírformának megfelelően az első helyen kiemelt olasz Sara Errnai nyerte a riói salakpályás… Tovább olvasom