Kisalföld logö

2017. 05. 29. hétfő - Magdolna 13°C | 27°C Még több cikk.

NB III - ETO–Csorna a nyitányon

A megyei bajnok Csorna az ETO otthonában kezd az NB III-ban. A Mosonmagyaróvár a Puskás Akadémiához látogat.
NB III Nyugati csoport 2015/16. évi őszi sorsolás

Az NB I-es klubok II csapatai mindig vasárnap játszanak. Az időpontok tájékoztató jellegűek.

1. forduló, augusztus 1., 17.30 ó: Puskás Akadémia II-Mosonmagyaróvár, BKV Előre–Diósd, Ferencváros II– Andráshida, Videoton II–Dorog, Győri ETO–Csorna, Sárvár–Tatabánya, III. Ker. TVE– Csepel, Érd–MTK II, a Balatonfüred szabadnapos.

2. forduló, augusztus 8., 17.30 ó: Balatonfüred–Érd, MTK II–III. Ker. TVE, Csepel–Sárvár, Tatabánya–Győri ETO, Csorna–Videoton II, Dorog–Ferencváros II, Andráshida–BKV Előre, Diósd–Puskás Akadémia II, a Mosonmagyaróvár szabadnapos.

3. forduló, augusztus 15., 17.30 ó: Puskás Akadémia II–Andráshida, BKV Előre–Dorog, Ferencváros II–Csorna, Videoton II–Tatabánya, Győri ETO–Csepel, Sárvár–MTK II, III. Ker. TVE–Balatonfüred, Mosonmagyaróvár–Diósd, az Érd szabadnapos.

4. forduló, augusztus 22., 17.30 ó: Érd–Mosonmagyaróvár, Balatonfüred–Sárvár, MTK II–Győri ETO, Csepel–Videoton II, Tatabánya–Ferencváros, Csorna–BKV Előre, Dorog–Puskás Akadémia II, Andráshida–Diósd, a III. Ker. TVE szabadnapos.

5. forduló, augusztus 29., 17.30 ó: Puskás Akadémia II–Csorna, BKV Előre–Tatabánya, Ferencváros–Csepel, Videoton II–MTK II, Győri ETO–Balatonfüred, III. Ker. TVE–Érd, Diósd–Dorog, Mosonmagyaróvár–Andráshida, a Sárvár szabadnapos.

6. forduló, szeptember 5., 16.30 ó: III. Ker. TVE–Mosonmagyaróvár, Érd–Sárvár, Balatonfüred–Videoton, MTK II–Ferencváros II, Csepel–BKV Előre, Tatabánya–Puskás Akadémia II, Csorna–Diósd, Dorog–Andráshida, a Győri ETO szabadnapos.

7. forduló, szeptember 12., 16.30 ó: Puskás Akadémia II–Csepel, BKV Előre–MTK II, Ferencváros II–Balatonfüred, Sárvár–III. Ker. TVE, Andráshida–Csorna, Diósd–Tatabánya, Mosonmagyaróvár–Dorog, a Videoton II szabadnapos.

8. forduló, szeptember 19., 16 ó: Sárvár–Mosonmagyaróvár, III. Ker. TVE–Győri ETO, Érd–Videoton II, Balatonfüred–BKV Előre, MTK II–Puskás Akadémia II, Csepel–Diósd, Tatabánya–Andráshida, Csorna–Dorog, a Ferencváros II szabadnapos.

9. forduló, szeptember 26., 16 ó: Puskás Akadémia II–Balatonfüred, Ferencváros II–Érd, Videoton II–III. Ker. TVE, Győri ETO–Sárvár, Dorog–Tatabánya, Andráshida–Csepel, Diósd–MTK II, Mosonmagyaróvár–Csorna, a BKV előre szabadnapos.

10. forduló, október 3., 15 ó: Győri ETO–Mosonmagyaróvár, Sárvár–Videoton II, III. Ker. TVE–Ferencváros II, Érd–BKV Előre, Balatonfüred–Diósd, MTK II–Andráshida, Csepel–Dorog, Tatabánya–Csorna, a Puskás Akadémia II szabadnapos.

11. forduló, október 10., 15 ó: Puskás Akadémia II–Érd, BKV Előre–III. Ker. TVE, Ferencváros II–Sárvár, Videoton II–Győri ETO, Csorna–Csepel, Dorog–MTK II, Andráshida–Balatonfüred, Mosonmagyaróvár–Tatabánya, a Diósd szabadnapos.

12. forduló, október 17., 14.30 ó: Videoton II–Mosonmagyaróvár, Győri ETO–Ferencváros II, Sárvár–BKV Előre, III. Ker. TVE–Puskás Akadémia II, Érd–Diósd, Balatonfüred–Dorog, MTK II–Csorna, Csepel–Tatabánya, az Andráshida szabadnapos.

13. forduló, október 24., 14.30 ó: Puskás Akadémia II–Sárvár, BKV Előre–Győri ETO, Ferencváros II–Videoton II, Tatabánya–MTK II, Csorna–Balatonfüred, Andráshida–Érd, Diósd–III. Ker. TVE, Mosonmagyaróvár–Csepel, a Dorog szabadnapos.

14. forduló, október 31., 13.30 ó: Ferencváros II–Mosonmagyaróvár, Videoton II–BKV Előre, Győri ETO–Puskás Akadémia II, Sárvár–Diósd, III. Ker. TVE–Andráshida, Érd–Dorog, Balatonfüred–Tatabánya, MTK II–Csepel, a Csorna szabadnapos.

15. forduló, november 7., 13.30 ó: Puskás Akadémia II–Videoton II, BKV Előre–Ferencváros II, Csepel–Balatonfüred, Csorna–Érd, Dorog–III. Ker. TVE, Andráshida–Sárvár, Diósd–Győri ETO, Mosonmagyaróvár–MTK II, a Tatabánya szabadnapos.

16. forduló, november 11., 13.30 ó: BKV Előre–Mosonmagyaróvár, Ferencváros II–Puskás Akadémia II, Videoton–Diósd, Győri ETO–Andráshida, Sárvár–Dorog, III. Ker. TVE–Csorna, Érd–Tatabánya, Balatonfüred–MTK II, a Csepel szabadnapos.

17. forduló, november 21., 13 ó: Puskás Akadémia II–BKV Előre, Csepel–Érd, Tatabánya–III. Ker. TVE, Csorna–Sárvár, Dorog–Győri ETO, Andráshida–Videoton, Diósd–Ferencváros II, Mosonmagyaróvár–Balatonfüred, az MTK II szabadnapos.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Kuranyi Szalai csapattársa lesz a Hoffenheimben

A csatár az elmúlt öt évben a Dinamo Moszkvában szerepelt, ahol szintén játszik egy magyar,… Tovább olvasom