2017. 07. 24. hétfő - Kinga, Kincső 20°C | 30°C Még több cikk.

NB II: Soproni hatos Baján

Az SVSE-GYSEV Goldschmidt hat gólt szerezve nyert Baján a labdarúgó NB II első fordulójának szombati játéknapján. A Gyirmót a hajrában lőtt góllal nyert a Szigetszentmiklós ellen.
Bajai LSE - SVSE-GYSEV Goldschmidt 1-6 (0-3)
Gsz.: Szöllősi, ill. Gaál (2), Gyánó (3), Deme.
Kiállítva: Szilasi

A soproni együttes már a 11. percben vezetéshez jutott az előző bajnokság 9. helyezettje ellen Gaál révén. Az első félidőben Gyánó kétszer még betalált, a 45. perctől pedig emberhátrányban játszottak a bajaiak. A hazaiak azonban a 47. percben szépíteni tudtak Szilasi kiállítása ellenére is. A 70. percig kellett várni az újabb gólra, amely végleg megpecsételte a Baja sorsát. Deme után két perccel Gaál ismét betalált, majd a 74. percben Gyánó megszerezte harmadik gólját, ezzel beállítva a 6-1-es soproni győzelmet jelentő végeredményt.

Gyirmót - Szigetszentmiklós 2-1 (1-1)
Gsz.: Magasföldi, Tóth, ill. Márkus

A gyirmótiak szerezték meg a vezetést a 27. percben, ám Magasföldi góljára még az első félidő végén Márkus egyenlített. A 86. percben Tóth Norbert is betalált, ezzel nyert a Gyirmót a tavalyi hetedik helyezett ellen.

Győri ETO II - ZTE 2-2 (0-0)
Gsz.: Dudás, Ahjupera, ill. Balázs, Pavicevic

A lapokkal alaposan megtűzdelt mérkőzésen az ETO a második félidő 15. percében 2-0-ra vezetett, innen tudott egyenlíteni a zalaegerszegi csapat.

Ness Hungary NB II, 1. forduló:
Nyugati csoport:
Haladás Sopron Bank II-Kaposvári Rákóczi II 1-1 (0-0)

Orosháza-Újpest FC II 3-1 (1-0)
Szeged 2011-Budapest Honvéd II 3-2 (1-1)
Kazincbarcika - Dunakanyar-Vác 1-3 (0-1)
Vasas-Putnok 1-1 (0-1)
Szolnoki MÁV FC-Mezőkövesd 1-2 (0-1)
Nyíregyháza Spartacus-Ferencváros II 1-0 (0-0)
Békéscsaba-Cegléd 6-4 (3-3)
Balmazújváros - DVSC-TEVA II 17:30 ó

• 7. koczanz 2012. augusztus 20. 15:31
    „Hajrá Sopron!”
  • 6. pulci 2012. augusztus 19. 17:41
    „Úgy tűnik tényleg nem volt véletlen az az eto elleni győzelem!
    Gratuláció jár a győzelemért de ennél csak nehezebb meccsek lesznek azonban ígéretesnek tűnik a csapat, remélhetőleg ezt bizonyítják a soproni közönség előtt is!!!”
  • 5. lackojr 2012. augusztus 19. 09:33
    „Szép volt,gratulálok!Csak így tovább!”
  • 4. skandi 2012. augusztus 19. 09:08
    „Gratula! A győzelem értékét nem tompítja, hogy egy 19-20 évesekből álló csapatot sikerült legyőzni, akik egy félidőt 10 emberrel játszottak. A Csákvár sem fog gondot jelenteni, az igazi erőpróbák csak utána jönnek. Az ETO-nál pedig a "jobb" kommunikáció érdekében, amit a Pinyő kért, megszüntették a hozzászólásokat:-) Csak elodázza a kirúgását, az év végét már nem éli meg Győrben. Hajrá Sopron!”
  • 3. caszablanka 2012. augusztus 18. 21:21
    „Csak igy tovább, remélem ez nem csak fellángolás volt. Már az ETO ellen lehetett látni,hogy ez a csapat jobb lesz mint a tavalyi. Remélem a Csákvár ellen a következő fordulóban ugyanigy örülhetünk.”
  • 2. háté 2012. augusztus 18. 20:51
    „Ez nem rossz kezdés!

<moderálva>”
  • 1. Csetneky 2012. augusztus 18. 20:06
    „Ez eddig szép volt, csak így tovább, ebben a szellemben!”

Kajak-kenu-ob: Kárász Anna duplázott 500-on

A szombati 500 méteres versenyekben is több olimpiai érmes szállt vízre és lett dobogós a kajakosok és kenusok országos bajnokságán Szolnokon. Tovább olvasom