2018. 08. 20. hétfő - István 18°C | 30°C Még több cikk.

Megint legyőzte az éllovast az ETO B

Labdarúgás - Az NB III Bakony-csoportjának május 4-i játéknapjának eredményei és tabellája.
ZTE B - Győri ETO FC B 0-1 (0-1)
Andráshida, 500 néző. V.: Ákos.
Gsz.: Kovács G. (öngól).
ZTE B: Kovacsics – Zsömlye, Balogh T., Dóczi, Rácz, Zatara (Sági), Kovács G., Fülöp (Papp G.), Kottán, Meye (Karakai), Balázs. Edző: Dobos Sándor.
Győri ETO FC B: Molnár P. – Dorogi, Kiss Zs., Kovács Z., Leitold (Zámbó), Klement, Lappints, Copa (Bene), Cseri, Csermelyi (Gál A.), Sánta. Edző: Klement István és Galambos Zoltán.
A 15. percben Copa jobb oldali beadását Csermelyi elől Kovács G. a saját kapujába lőtte. Öngól. 0–1.
A csoport rangadóján az osztály szintjét meghaladó mérkőzésen a több gólhelyzetet kialakító vendégcsapat megérdemelten nyert és így a bajnokságban mindkétszer legyőzte a Zalaegerszeget.
Jók: Kovacsics, Zsömlye, Kottán, Balázs, ill. Kiss Zs., Klement, Lappints, Cseri.
Klement István: – Két célt tűztünk ki magunk elé a mérkőzés előtt. Az egyik, hogy megőrizzük szeptember óta tartó veretlenségünket, a másik, hogy közelebb kerüljünk a listavezetőhöz.
Dobos Sándor: – Jó iramú mérkőzésen nem tudtunk visszavágni az őszi, eddigi egyetlen vereségünkért.

Andráshida - SVSE-GYSEV 0-3 (0-1)
Andráshida, 100 néző. V.: Keszthelyi.
Gsz.: Geeb, Németh D., Deák.
Andráshida: Kovács – Török, Zsuppán, Dobos A., Horváth T., Kottán, Sipos, Varga T., Szíjártó, Varga Sz., Kovács L. Edző: Kovács Imre.
SVSE-GYSEV: Fentős – Pinezits, Horváth S., Horváth T., Geeb, Párkányi, Deák, Varga A. (Reineck), Németh D. (Kerényi), Homor (Tama), Mozsolits. Edző: Mozsolits Jenő és Katona Sándor.
A 30. percben egy beadás után Geeb rajtolt rá a lecsorgó labdára, majd a jobb alsó sarokba gurított. 0–1. A 75. percben Mozsolits passza után Németh D. lépett ki a védők közül, s Kovács kapus mellett a hálóba gurított. 0–2. A 84. percben Pinezits szöglete után Mozsolits csúsztatta meg a labdát, ami a kapusról aztán Deák elé pattant, a vendégek játékosa pedig közelről az andráshidai hálóba bombázott. 0–3.
Rossz sorozata után az SVSE-GYSEV felállt a padlóról, s az Andráshida otthonában meggyőző játékkal, magabiztos győzelmet aratott.
Jók: Török T., Kottán, Varga, ill. Fentős, Pinezits, Horváth S., Geeb, Németh.
Kovács Imre: – A soproni vendégegyüttes helyzetei alapján ma megérdemelt győzelmet aratott.
Mozsolits Jenő: – A mi vonatunk sajnos elég sokat tartózkodott az alagútban, de már látszik a fény.