2017. 05. 27. szombat - Hella 13°C | 24°C Még több cikk.

Kosárlabda MK: MKB-Sopron-Szekszárd 99-77

Az MKB-Euroleasing Sopron a Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján is magabiztos győzelmet aratott a Szekszárd ellen, így a legjobb négy közé jutott.

MKB-Euroleasing Sopron - Atomerőmű-KSC Szekszárd 99-77 (21-22, 30-11, 29-21, 19-23)

Sopron, 300 néző
Atomerőmű-KSC Szekszárd: Szemerédi 6/3, Pungor 4, Bálint 19/3, Cazac 13/3, Ievtushenko 10 Cs.: Tamis 11/3, Hajdú -, Papp 9/3, Pető 5

MKB-Euroleasing Sopron: Miljkovic 16/12, Honti 3/3, Holt 25/3, Milovanovic 14, Horti 10 Cs.: Krivacevic 14, Semsei 8/6, Varga 7/3, Hadarics -, Czinder 2, Németh -

Az első mérkőzésen a soproni csapat 49 pontos előnyt szerzett. Elég álmosan kezdődött a mérkőzés, így viszonylag sokáig a lelkes vendégek vezettek pár ponttal. A negyed vége felé felpörgött az MKB-Sopron játéka, mely egészen a szünetig kitartott. A második játékrészben már a legfiatalabbak is lehetőséget kaptak.
Kettős győzelemmel, magabiztosan jutott be a legjobb 4 közé a soproni csapat.

Székely Norbert: "A keddi visszavágón is jó játékot várok a csapattól, azt, hogy még egy szinttel feljebb lépjünk játékban, egységben, hiszen nyakunkon vannak a nehezebbnél nehezebb feladatok. Remélem, hogy az első találkozón kialakult nagy különbség ellenére, és az ingyenes belépés hatására sokan választják kedd kora esti kikapcsolódásnak a mérkőzést. Igyekszünk kiszolgálni a kilátogatókat!

• 1. fcsopron60 2010. március 03. 07:22
    „Jajj csak ennyire hülye birók ne lennének!!