2017. 11. 24. péntek - Emma 3°C | 8°C Még több cikk.

Körmendi győzelem Csornán

2-0-ra kikapott hazai pályán a Csorna a Körmendtől az NB III. Bakony-csoportjának 17. fordulójában.
A Csorna remek őszi szezon után a harmadik helyről várta a tavaszi rajtot. Az előző hétvégén 2-0 arányú győzelemmel folytatódott a csornaiak számára a bajnokság. Most, a 17. fordulóban azonban nem várt vereség következett: a Körmend Niksz és Pál góljaival 2-0-ra verte a Csornát.

A 36 ponttal továbbra is a harmadik, a tabellát a Balatonfüred ellen 1-1-es döntetlent játszó Csákvár vezeti, második a Nagykanizsát 3-1-re verő Haladás B. A 4. helyen álló Balatonfüred hátránya a Csornával szemben 10 pont.

Az MTE 1904 csapata ebben a fordulóban nem lépett pályára, a mosonmagyaróvári együttes 19 ponttal a 10. helyen áll.

Messi soha nem akarja elhagyni az FC Barcelonát

Egész pályafutását az FC Barcelona színeiben szeretné végigjátszani Lionel Messi, a katalánok… Tovább olvasom