2017. 08. 20. vasárnap - István 17°C | 23°C Még több cikk.

Konkoly: Ott a helyünk a legjobb nyolcban!

Kézilabda - AZ Audi ETO Zvezda elleni győzelmével csoportelsőként jutott tovább a BL-ben. A siker értékét növeli, hogy az előzetesen „halálcsoportnak" titulált négyest úgy nyerte meg Konkoly Csaba együttese, hogy mindhárom idegenbeli mérkőzését megnyerte.
Ezenfelül azt is elbírta a gárda, hogy a keretből a második forduló után kivált a várandós Aurelia Bradeanu, míg az utolsó két meccsen nem játszhatott Görbicz Anita.

A győriek a keddi sorsoláson egy csoportelsővel, valamint két -másodikkal kerülnek össze,
vagyis a győri gárda az osztrák Hypo, a román Valcea, valamint a dán Viborg közül egy, a montenegrói Buducnost Podgorica, a horvát Podravka Koprivnica és a szlovén Krim Ljubljana közül két ellenfelet kap majd.

További eredmény: Kometal Szkopje (macedón)–FC Midtjylland (dán) 32–27. A csoport végeredménye: 1. Audi-ETO 10 pont, 2. FCM 7, 4. Kometal Szkopje4, 4. Zvenyigorod 3.

Konkoly Csaba: – Ismét igazi csapatként működtünk, s bebizonyítottuk a kétkedőknek, akik a dánok elleni hazai vereség után egy kicsit leírtak bennünket, hogy ott a helyünk a legjobb nyolc csapat között. Lényeges volt, hogy a második félidőben már jól működött a beállós elleni védekezésünk, hiszen míg az első harminc percben hat gólt lőttek ebből az oroszok, addig fordulás után ebből a pozícióból nem voltak eredményesek. Ezúttal mi lőttünk az utolsó pillanatokban döntő gólt. Ami a folytatást illeti, nem foglalkozom azzal, ki lehet jó, illetve rossz ellenfél a számunkra. Itt már nincs könnyű meccs, s nekünk mindig a következő feladatra kell koncentrálni. Félnivalónk senkitől sincsen, ez eddig sem jellemzett bennünket, s ezután sem ijedünk meg egyik riválisunktól sem. Az viszont most sem változik, hogy mindig csak a következő feladatra koncentrálunk.

Könnyek, gólok, legendák a szomorú jubileumon

Labdarúgás - A fővárosi Mad Dogs csapata nyerte az Euro Mobil Trans-kupát, az ötödik alkalommal… Tovább olvasom