2017. 07. 28. péntek - Szabolcs 16°C | 26°C Még több cikk.

Kikapott a Kapuvár, már második a Lébény

Egy tucatnyit lőtt a Farád, hetet lőtt a Táp és az Újkér. Listavezetőt vert a Jobaháza és a Rábacsécsény. A megyei labdarúgó bajnokságok hétvégi fordulóinak eredményei.
Megyei I. osztály - tabella
Csütörtökön a Kajárpéc vendégeként 3-2-re nyert a Jánossomorja. A szombati egyetlen mérkőzésen a tabella élén álló címvédő, a Győrszemere fogadta a második helyezett Öttevényt. A hazaiak a 40. perctől emberhátrányban játszottak Töltősi kiállítása miatt. Lappints 67. percben szerzett góljával nyert a Győrszemere. A szemereiek 44 ponttal vezetik már a tabellát. A Lipót meccs nélkül kapja a 3 pontot 3-0-ás gólkülönbséggel, mert visszalépett a Győrladamér.
Vasárnap a Lébény 2-0-ra verte a Kapuvárt, így a lébényiek feljöttek a 2. helyre, velük azonos pontszámmal (34) negyedik az Öttevény, a második pedig Lipót - a lébényiek eggyel több meccset nyertek mint a másik két 34 pontos csapat. A kapuváriak a negyedikek, a Ménfőcsanak az ötödik, miután 1-1-et játszott Petőházán. 1-1 lett a Koroncó-Fertőszentmiklós meccs is. A Szany 3-2-re verte a kiesés ellen küzdő nyúliakat. A Tét 2-1-re nyert Rajkán.
Összefoglalók, gólszerzők, edzői nyilatkozatok >>

Megyei II. osztály - tabellák
A győri csoportban gól nélküli döntetlennel ért véget szombaton a Pannonhalma-Győrszentiván mérkőzés. Több meccsen is gólparádé volt vasárnap: a listavezető Gönyű 6-0-ra verte a Győrújfalut, a Táp 7-0-ra a Mezőörsöt, az Abda pedig 5-1-re a Felpécet. A Töltéstava 3-2-re nyert Sokorópátkán. A Bácsa az Ikrény ellen nyert hazai pályán 2-1-re, a Bácsa a Győrújbarátotot győzte le 3-0-ra. 6-0-ra nyert a Pér a Kóny ellen.

A mosonmagyaróvári csoportban Mosonszolnokon veszített pontokat a bajnoki címének megvédésére készülő Hédervár (1-1). A Dunaszeg 4-0-val küldte haza a Mosonszentmiklóst, így a dunaszegiek három pontra megközelítették a héderváriakat. A bősárkányi együttes 2-2-es döntetlent ért el a Hegyeshalom ellen hazai pályán, így a Bősárkány már csak a harmadik, és a Dunaszeghez hasonlóan 31 pontjuk van. A Máriakálnok 4-0-ra verte a sereghajtó Kimlét. A kiesés elleni küzdelemben a Győrsövényház győzelmet aratott a Bezenyével szemben (3-2), és a Börcs is nyerni tudott a Várbalog pályáján (2-1-re). A Győrzámoly 1-0-ra verte a Püskit. Az Enese 2-1-re verte a Dunakilitit.

A soproni csoportban 2-0-ra győzött Osliban a tabellát vezető Beled, a második helyen álló Répcementi pedig kikapott a harmadik helyen álló Rábapordány otthonában 2-0-ra.  Sok volt az idegenbeli siker ebben a fordulóban: Lövőn nyert 2-1-re az Egyházasfalu, Mihályiban 2-1-re a Rábaszentandrás, Nagycenken a Veszkény ugyancsak 2-1-re, Rábakecölben 1-0-ra a Sopronkövesd és Fertődön 5-1-re az Ágfalva. A Fertőendréd viszont otthon tartotta a három pontot, mivel 4-1-re verték a Hegykőt.
Gólszerzők, eredmények >>

Megyei III. osztály - tabellák
A győri csoportban szombaton 2-1-re verte a Győri Dózsa a Pázmándfalut, a Bőny pedig 3-1-re győzött a Győszentiván II. vendégeként. Vasárnap a második helyen álló Győrasszonyfa 3-0-ra verte az addig harmadik helyezett Mindszentpusztát. 2-2 lett a Nyalka-Veszprémvarsány találkozó. A Győrság 6-3-ra verte idegenben a Bakonyszentlászlót.

A győri-csornai csoportban a harmadik helyen álló Csikvánd 3-0-ra nyert a Szany II. ellen, a második helyen álló Bágyogszovát viszont pontokat veszített a Vág ellen, így a Csikvánd 1 pontra megközelítette a bágyogszovátiakat. A listavezető Egyed 2-1-re kikapott a Rábacsécsénytől.

A csornai csoportban a tabellát fölényesen vezető Babót meglepetésre 3-1-re kikapott a dobogóért küzdő Jobaházától. A Szil 1-1-es döntetlent játszott a Szilsárkány-Pásztorival. 12 gólt rúgott Markotabödögén a Farád. A Barbacs 6-0-ra verte a szárföldieket.

A mosonmagyaróvári csoportban a tabella 3. helyén álló MITE 4-0-ra verte a Darnózselit. Az Újrónafő Mosonudvaron nyert 4-1-re, a Kunsziget pedig a Halászi otthonában 2-0-ra. A Károlyháza visszavágott az őszi vereség miatt a Levélnek, és az Ásványráró is otthon tartotta a három pontot a Mecsér ellen.

A kapuvári-soproni csoportban az Iván a vártnál kisebb arányú győzelmet aratott csak a Sarróddal szemben (2-1), de a Vitnyéd is 2-1-re nyert Nagylózson, így maradt e két csapat között a pontkülönbség és a sorrend is a tabella élén. A Répcevis-Fertőszéplak meccsen nem esett gól.

Eredmények, gólszerzők >>

A legfrissebb eredmények a gymsfoci.hu oldalán >>

Gyirmóti döntetlen az MTK ellen

A Nyugati csoportban toronymagasan listavezető MTK vasárnap 1-1-es döntetlent játszott a vendég… Tovább olvasom