2017. 02. 21. kedd - Eleonóra 2°C | 9°C Még több cikk.

Kézilabda VB: Franciaország-Magyarország 27-22

Kézilabda - Elvesztette a franciák elleni, utolsó csoportmeccsét a magyar válogatott a horvátországi VB-n. A mieink a harmadik helyen kerültek a középdöntőbe, és egy pontot visznek magukkal.
FRANCIAORSZÁG - MAGYARORSZÁG 27-22 (13-8)
Férfi kézilabda VB, A-csoport, 5. forduló

60. perc: Miénk az utolsó gól. Nagy L. szerzi. 27-22. Ez a vége.

58. perc: Császár szólózik, a bal kettes-hármas között. Gól. 27-21.

56. perc: Narcisse átlövi a falat. 27-20.

53. perc: Törő is betalál. 26-20. A franciák időt kérnek.

52. perc: NagyL., Iváncsik és Gál viszi végig a gyors támadást. Utóbbi befejezi. 26-19.

51. perc: Gál ejti át a kapust. 26-18.

49. perc: Ilyés negyedik találatát szerzi. 26-17.

48. perc: Fernandez góljával tíz a franciák előnye. 26-16.

46. perc: Abalo lő gyönyöű gólt a jobb szélről. 25-16. Az eddigi legnagyobb különbség a csapatok között.

45. perc: Karabatic megállíthatatlan. 24-16.

44. perc: Ilyés passzol Gálhoz. Gól beállóból. 23-16.

43. perc: Eklemovic ellépi, Abalo rgtön indul. Gól. 23-15. Időt kérünk.

42. perc: Fazkas sem tudja védeni Karabatic lövését. 22-15.

41. perc: Fernandez ad kötényt Puljezevicnek. 21-14. Eklemovic talpról. 21-15.

40. perc: Narcisse fut be a két hármas védő közé, jön a passz, és a gól. 20-14.

38. perc: Abalo vezeti kersztbe a fal előtt a labdát, majd visszahúzza a lövést. 19-14.

37. perc: Ilyés tökéletes lövése. 17-14. Narcisse gyorsan válaszol. 18-14.

36. perc: Nagy L. küld el két védekezőt háromfelé. Szép gól. 16-13. Fernandez szed össze agy rossz passzt, és javít. 17-13.

35. perc: Megint lendületből jöhet az átlövő. Narcisse bavarrja. 16-12.

34. perc: Karabaticra nem lépünk ki. Jó helyre lövi, Puljezevic nem védhette. 15-11. Ilyés találatával tartjuk a lépést. 15-12.

33. perc: Fernandez átlövésből, Eklemovic pedig egy összekapart labdából eredményes. 14-11.

32. perc: Jó védekezés után Nagy passzol pontosan az induló Iváncsik T.-hoz. Gól. 13-10.

31. perc: A második félidőnek azzal a csapattal vágunk neki, amellyel a meccset is kezdtük. Miénk a játékrész első gólja. 13-9.

30. perc: Guigounak van szerencséje a hetesnél. 13-7. Gál csökkenti a hátrányt. 13-8. Ez a félidei eredmény.

29. perc: Gál nehéz helyzetből szerzi a hetedik gólunkat. 12-7.

28. perc: Törő és Császár is gólt szerez. 12-6.

24. perc: Gill fut be középre, jó passzt kap, és könnyedén váltja gólra a ziccert. 11-4.

23. perc: Karabatic lövi a tizedik francia gólt. 10-4.

22. perc: Sorhaindro fordul le Herbertről. Ötgólos a francia előny. 9-4.

21. perc: Ilyést kiszórják két percre.

20. perc: Fernandez is bevág egyet átlövésből. 8-4.

19. perc: Leindítanak bennünket. Guigou meg sem áll a kapuig. 7-4.

18. perc: Hetesből kapunk gólt. 6-4.

17. perc: A franciák szinte tökéletesen védekeznek. Ritmust váltunk, Zubai jól zár Nagynak. Gól! 5-4.

15. perc: Rövidzárlat a mieinknél. Dinart jutott el könnyedén lövésig. Hajdu János időt kér, mielőtt nagyon meglépne az olimpiai bajnok. 5-3.

13. perc: Átveszik a vezetést a franciák. 4-3.

12. perc: Karabaticra nem figyelünk. 3-3.

10. perc: Puljezevic megint nagyot véd, indítja Iváncsik Tamást, aki a kapus fej fölött a hálóba vágja a labdát. 2-3.

8. perc: Sok ziccer maradt ki mindkét oldalon az elmúlt percekben. A franciák szerencsés góllal egyenlítenek. Puljezevic nagyot véd, de a kipattanót Abalo szerzi meg. Gól. 2-2.

5. perc: Gól ott is, itt is.  A miénket Ilyés szerezte. 1-2.

3. perc: Járatjuk a labdát a fal előtt. Nagy L. vállalja be a lövést. Gól. 0-1.

1. perc: A franciák kezdik a meccset. Puljezevic előtt Törő, Ilyés, Herbert, Nagy L., Gál és Iváncsik Tamás a pályán a csapatunkban.

Női kosárlabda NB I: magabiztosan nyert a Sopron

Kosárlabda - A Sopron a Győrt fogadta a női kosárlabda NB I egyetlen csütörtöki mérkőzésén. A… Tovább olvasom