2016. 12. 08. csütörtök - Mária -3°C | 3°C

Kerékpár, torna - Sikeres versenyszezont zártak

Sikeres évet zárt a Győri AC kerékpár- és tornaszakosztálya – derült ki a klub sajtótájékoztatóján.
A kerékpárosok képviseletében Magyar László szakosztályvezető elmondta: a versenyszezonra egy célt tűztek ki maguk elé: két dobogós helyezést szerezzenek az év végére. Ezt túl is teljesítették, hiszen négy lett belőle. Az U13-ban Magyar Gergő második, Bódis Levente harmadik, míg az U19-ben Unger Márk ugyancsak harmadik lett. Emellett csapatban a győriek elnyerték a bronzkupát, ami számukra is nagy meglepetés volt.
Említést érdemel még Németh Csanád, aki Magyar Gergővel a páros országúti időfutam magyar bajnokságon – ahol 7,5 km a táv – három másodperccel maradt le a dobogóról.

A tornászoktól előbb Mészáros Sándor szakosztályvezető a javuló feltételekről beszélt, Szűcs Róbert edző pedig az eredményekről számolt be.

A felnőtteknél Szabó Nándor korláton magyar bajnok, a mesterfokú bajnokságon összetettben és gyűrűn második, talajon és korláton harmadik lett. Az ifjúságiaknál (14–18 éves korcsoportot öleli fel) a még csak 15 éves Siket Olivér az ob-n összetettben 5. lett, míg a Liberecben rendezett nemzetközi versenyen tagja volt a győztes csapatnak. A kadetteknél Mészáros Krisztofer négyszeres magyar bajnok, Vincze Márk és Homlok Soma csapatban magyar bajnok, előbbi összetettben első, utóbbi mögötte második lett.

Női labdarúgás - Pont nélküli hétvége

Nem szereztek pontot hétvégén a nagypályás NB II-es bajnokságban szereplő Győr-Moson-Sopron megyei… Tovább olvasom