2017. 12. 17. vasárnap - Lázár, Olimpia -2°C | 4°C Még több cikk.

Jégkorong ob I - Félbeszakadt a dunaújvárosi mérkőzés

A hazai csapat 4-0-s vezetésénél félbeszakadt a Dunaújváros-FTC mérkőzés a jégkorong ob I középszakaszának vasárnapi játéknapján.

A fővárosi csapat egy kapussal érkezett a találkozóra, de ő az első harmadban megsérült. Ezt a ferencvárosiak jelezték is a második szakasz elején, ezzel együtt a 31. percig tartott az összecsapás, hogy ne kelljen újrajátszani. Azari Zsolt, a dunaújvárosiak ügyvezetője az MTI-nek elmondta: az FTC elleni, következő hazai mérkőzésre ingyen engedik majd be a nézőket. Eredmények: Dab.Docler Dunaújváros - FTC-Orangeways 4-0 (3-0, 1-0)-nál félbeszakadt Miskolci Jegesmedvék - Vasas 4-1 (1-0, 3-0, 0-1) később: Újpest - Sapa Fehérvár AV19 18:30 ó

Kosárlabda: Magabiztos pécsi győzelem a győriek ellen

A címvédő Pécs magabiztosan verte a vendég Győrt a női kosárlabda NB I vasárnapi rangadóján. Tovább olvasom