2016. 12. 02. péntek - Melinda, Vivien 0°C | 6°C

Integrál-DAC - Felcsút 2-0 (1-0)

Labdarúgás, NB II - A vendégek kétgólos hátrányban csak kapufáig jutottak, így megérdemelten tartotta otthon első hazai mérkőzésén a pontokat a győri kék-fehér együttes.

Integrál-DAC Felcsút 2-0 (1-0)
Győr, 600 néző. V.: Gyarmati II T.
Gsz.: Czár (2).

Integrál-DAC: Somogyi – Csikós, Wilson, Hegedűs, Geri, Harris, Müller (Peart), Czár (Meggyes), Homonyik, Simpson, Heitler (Ludánszki). Edző: Marko Maschke.

Felcsút: Farkas B. – Gálos, Trampler, Vaszicsku, Pető, Domján, Ulviczky (Babos), Fejes, Lattenstein (Földes), Móri, Sándor I. (Bokic). Edző: Mózner János.

18. p: Homonyik balról adott középre és a jól érkező Czár 10 m-ről a kapuba továbbított. 1–0.

53. p: Szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat. Czár nem várt a játékvezetőre, s 18 m-ről a felcsúti kapuba lőtt. 2–0.

Nem hozott túl magas színvonalú játékot az első félidő, amelynek első részében előnyhöz jutott a hazai gárda. A folytatásban főképp a győri csapat pörgött fel, helyzeteket dolgozott ki, ezekből egyet ki is használt a szemfüles Czár révén.

Marko Maschke: – Az első félidő húsz percétől eltekintve végig uraltuk a mérkőzést. A második játékrészben a csapatjáték is feljavult és ha a helyzeteket jobban kihasználjuk, akkor több góllal is nyerhettünk volna.

Mózner János:
– A győriek megérdemelten nyerték meg a mérkőzést, de az eredmény kialakulásában döntő játékvezetői tévedések is közrejátszottak.