2017. 12. 13. szerda - Luca, Otília 0°C | 9°C Még több cikk.

Így szelfiztek Babos Timiék a több millió forintot érő dubai teniszserleggel - fotó, videó

Babos Tímea Kristina Mladenoviccsal megnyerte a párosok versenyét a dubai tenisztornán. Videó a legszebb labdamenetekről. A soproni játékos édesapja elsőként a kisalfold.hu-nak nyilatkozott.

11.46 - Videó a legszebb labdamenetekről

Vasárnap, 8.43 - Szelfi a dubai serleggel - az Emírségekben aratott győzelemmel a Babos-Mladenovic kettős az idei év pontversenyében a legjobb négy páros között van

Fotó: WTA
Fotó: WTA

Szombat, 15.36 - Babosék párosban megnyerték a 673 millió forint összdíjazású dubai tornát

Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán megnyerte a párosok versenyét a 2.513 millió dollár (673 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás női tenisztornán. Babosék a döntőben 6:3, 6:2-re nyertek a hatodik helyen kiemelt Garbine Muguruza, Carla Suárez-Navarro spanyol duó ellen.

Babosék a tornagyőzelemhez szükséges öt győzelmük során csak egy szettet veszítettek – az elődöntőben –, a döntőben pedig mindössze öt játék nem lett az övék. A magyar, francia kettős jóval több nyerőt ütött, négyszer is elvette ellenfele adogatását, és kevesebb mint egy óra alatt megnyerte a meccset.

Babos párosban a nyolcadik WTA-tornagyőzelmét aratta, Mladenovics oldalán viszont – két elbukott finálé után – az elsőt.

Babosék a tornagyőzelemhez szükséges öt győzelmük során csak egy szettet veszítettek

WTA-TORNA, DUBAI (2 513 000 dollár, kemény pálya)
PÁROS, DÖNTŐ
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 8.)–Muguruza, Suárez-Navarro (spanyol, 6.) 6:3, 6:2

Babos Csaba a siker titkáról: "a pályán és a pályán kívül is remekül megértik egymást"

A soproni versenyző édesapja, Babos Csaba a kisalfold.hu-nak úgy nyilatkoztott a tornagyőzelem után, hogy a sikerpáros "fő erőssége: a pályán és a pályán kívül is remekül megértik egymást, régóta ismerik egymást Mladenoviccsal, jó barátnők.

Mindketten szeretik a gyors teniszt, jól adogatnak, ügyesek a hálónál is. Ráadásul Tímea az erősebbik oldalán, a fonákon játszhat, Mladenovics pedig a tenyeresen".

Babos Tímea versenynaptára a következő hónapokra már kész: jövő héten Katarban játszik, utána Mexikóban, majd két nagy amerikai verseny következik: Indian Walls és Miami. Babos Csaba azt várja, hogy a lányok a legjelentősebb versenyeken is a legjobbak között legyenek idén.

Ferrer és Fognini vívja a döntőt Rióban

A szombati elődöntőben Ferrer 84 perc alatt, két játszmában verte az osztrák Andreas Haider-Maurert. Tovább olvasom