Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 12. 20. szombat - Teofil

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda > Hetet rúgott az Öttevény Töltéstaván

Hetet rúgott az Öttevény Töltéstaván

Idegenben nyert az I. osztályban a Kapuvár, a Lipót és a Petőháza is. A Tét és a Töltéstava továbbra is nyeretlen. Friss eredmények.

kisalfold.hu - 2012.09.15. 21:28
Megosztás: Facebook Twitter E-mail

Megyei I. osztály - összefoglalók >>
Győrszemere - Beled 11-0 (U19 10-0)
Fertőszentmiklós - Kapuvár 0-2 (U19 3-0)
Töltéstava - Öttevény 0-7 (U19 0-5)
Gönyű - Lébény 3-3 (U19 2-1)
Téti Sokoró - Lipót Pékség 1-5 (U19 1-3)
Hédervár - Jánossomorja 1-1
Rajka - Petőháza 1-3
Ménfőcsanak - Koroncó 1-0 (U19 5-1)

Megyei II. osztály - gólszerzők >>
Győri csoport
Pannonhalma - Nyúl 2-1 (U19 0-0)
DAC 1912 - Táp 2-1 (U19 0-1)
Rábapordány - Kajárpéc 3-0
Egyed - Bácsa 2-1 (U19 2-4)
Abda - Győrújfalu 3-3 (U19 1-4)
Kóny - Bajcs 1-2
Győrszentiván - Győrújbarát 5-1
Pér - Felpéc

Mosonmagyaróvári csoport
Károlyháza - Máriakálnok 6-1 (U19 1-2)
Enese - Bezenye 1-1
Barbacs - Hegyeshalom 2-1
Bősárkány - Dunaszeg 1-2  (U19 1-0)
Mosonszentmiklós - Püski 3-3  (U19 6-0)
Kunsziget - Győrsövényház 0-3  (U19 1-2)
Dunakiliti - Börcs 0-1  (U19 4-1)
Győrzámoly - Mosonszolnok 1-1

Soproni csoport
Répcementi - Rábakecöl 8-0  (U19 6-1)
Fertőendréd - Mihályi 6-1 (U19 2-0)
Szany - Vitnyéd 0-2 (U19 2-0)
Egyházasfalu - Osli 2-3 (U19 4-3)
Babót - Ágfalva 4-0 (U19 0-3)
Veszkény - Nagycenk 0-3
Lövő - Rábaszentandrás 3-2 (U19 2-1)
Hegykő - Iván 2-0 (U19 10-1)

Megyei III. osztály - gólszerzők >>
Győri csoport
Sokorópátka - Mezőörs 1-2
Csikvánd - Bakonyszentlászló 4-1
Győrasszonyfa - Mindszentpuszta 1-0 (U19 6-0)
Tényő - Écs 4-3  (U19 1-3)
Veszprémvarsány - Nyalka 1-2 (U19 0-4)
Pázmándfalu - Gyarmat 1-4 (U19 1-2)
Bakonyszentkirály - Győrság
Gyömöre - Szerecseny

Győri-mosonmagyaróvári csoport
Mosonudvar - Rajka II. 3-4
Mosonszentmiklós II - Futura MTE 1904 II 4-4
Ikrény - Dunakiliti II 8-3
Győrladamér - Vámosszabadi 1-0
Dunaszentpál - Abda II. 0-6
Dunasziget - Nagyszentjános 2-2
DAC 1912 II. - Győrszentiván II. 0-5

Mosonmagyaróvári-csornai csoport
MITE - Nádorváros 5-0  (U19 3-0)
Halászi - Rábacsécsény 3-0  (U19 2-1)
Bőny - Kimle 0-2 (U19 0-6)
Levél - Újrónafő 1-4 (U19 5-1)
Mecsér - Várbalog 3-6
Bezi - Rábapatona 0-1
Acsalag - Darnózseli 2-3
Rábaszentmihály - Ásványráró

Csornai csoport
Magyarkeresztúr - Szilsárkány-Pásztori (U19 1-7)
Kisfalud - Agyagosszergény 2-0 (U19 2-0)
Jobaháza - Bodonhely 3-2 (U19 4-1)
Szil - Rábacsanak 2-2
Vág - Himod 2-0
Szárföld - Farád 1-2
Bágyogszovát - Rábatamási 2-2 (U19 5-6)
Csapod - Markotabödöge 2-2 (U19 7-0)

Kapuvári-soproni csoport
Kópháza - SFAC 1-1
Fertőrákos - Und 1-3
Fertőszéplak - Répcevis 2-2
Nagylózs - Balf 1-3
Sopronhorpács - Sopronkövesd 5-2 (U19 8-1)
Zsira - Harka 2-7
Pereszteg - Sarród 7-1
Fertőd - Újkér 1-1 (U19 3-1)

Eredmények: http://www.gymsfoci.hu/?module=news&fname=eredmenyek_aktualis  

Megosztás: Facebook Twitter E-mail

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

Cikkajánló

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...