Férfi kézilabda NB I/B - Elmaradt a SZESE bravúr

A zöld-fehérek az őszi utolsó fordulóban, szombaton a velük hasonlóan hét ponttal álló Budaörs ellen javíthatnak.
Buda-Cash-ETO-SZESE–Tata 23–32 (11–14)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 500 néző. V.: Bujdosó, Mihály.

ETO-SZESE: Vogt – Papp M., Nagy D. 3, Sokoray 3, Bella, Petrenko 4, Kalmár 3. Cs.: Kovács Á. (kapus), Rivnyák, Herbert 2, Zsigmond 3, Hollós P. 1, Babiczky, Goór 2, Vaskó 2. Edző: Rosta Miklós.

Az első félidőben sokáig fej fej mellett haladt a két együttes (7–7), majd 11–11-nél léptek el két góllal a vendégek, sőt, ezt a szünetig eggyel még meg is toldotta a Tata.

A második félidőben sokáig nem változott a különbség, ám egy kettős emberelőnyös szituációból a győriek jöttek ki rosszabbul, s ez mintha megtörte volna őket. Innentől kezdve fokozatosan nőtt a távolság, már tíz is volt a több egykori győri játékossal felálló ellenfél előnye. A zöld-fehérek az őszi utolsó fordulóban, szombaton a velük hasonlóan hét ponttal álló Budaörs ellen javíthatnak.