2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

Babos Tímea kiesett

A magyar, francia páros Wimbledonban idén döntőt játszott. Most nem voltak eredményesek.

Babos Tímea Kristina Mladenoviccsal az oldalán kikapott – 6:4, 3:6, 10–6 – rövidítés – a Michaella Krajicek, Barbora Zahlavova Strycova holland, cseh duótól a 2,4 millió dollár (569 millió forint) összdíjazású montreali kemény pályás női torna páros versenyének első fordulójában.

A magyar, francia páros, amely Wimbledonban idén döntőt játszott, a viadal honlapja szerint az első játszmát 34 perc alatt elvesztette, a folytatásban azonban feljavult, és 1 óra 7 perc elteltével egyenlített. Következett a döntőrövidítés, amelyben Babosék gyorsan 6–2-es vezetésre tettek szert, ám ezt követően riválisuk sorozatban nyolc pontot szerzett, amivel eldöntötte az összecsapást.

Ökölvívás: Magyar a Szörnyeteg ellen

A Szörnyetegnek becézett hazai bunyós nyerni akar a világbajnoki övet birtokló veretlen magyar… Tovább olvasom