2024.05.19. 06:30
Gyilkossági ügyben nyomoztak, női holttest helyett élve eltemetett férfit találtak a rendőrök
A szerencsétlen áldozat napokig feküdt a föld alatt, mire meghallották egyre gyengülő hangját.

A fotó illusztráció!
Fotó: Shutterstock
Valóságos csoda, hogy élve találták meg négy nap után azt a 62 éves férfit, akit szándékosan temetett el egy 18 éves fiatal. Véletlenül hallották meg a föld alól a segélykérését Moldovában, miközben egy másik ügyben, egy 74 éves elhunyt nő után nyomoztak pont azon a környéken. Azonnal ásni kezdtek, majd rábukkantak egy rejtekhelyre a talaj felszíne alatt, ahol egy nyakánál megsérült idős férfi feküdt.
Kiderült, hogy őt is az a 18 éves fiú akarta megölni, aki végzett az idős asszonnyal is, aki miatt éppen nyomoztak. A férfi elmondása szerint együtt iszogattak a tinédzserrel, majd összevesztek.
A vita hevében sebesítette meg őt a fiatal, majd bezárta a föld alatti helyre, amit betakart a talajjal és kövekkel.
A fiatalembert azonnal őrizetbe vették, és vádat emeltek ellene gyilkosság és gyilkossági kísérlet miatt. Ha elítélik, életfogytiglan tartó börtönbüntetést is kaphat. A 62 éves férfit jelenleg is kórházban kezelik a május 11-i eset miatt. Az asszonyról, akinek holttestére az otthonában leltek rá, így nyilatkoztak a helyi lakosok:
Nagyon rendes asszony volt, soha senkinek nem volt vele problémája
– írja a Ladbible cikke alapján a Ripost.
Krimi
- Zavarták a pihenésben, ezért meggyilkolta a betegeket az ápoló
- Kigyulladt egy repülő, az utasok a gép szárnyára menekültek (videó)
- Elmegyógyintézetbe került egy hónapra a Keleti pályaudvarnál rendőrökre támadó nő
- Lövöldözés történt a fővárosban, emberölés előkészülete miatt nyomoznak (videó)
- Rablás, lopás, csalás – veszélyes bűnözőket fogtak el a fővárosban (videó)