NB II foci - Szünet után csődöt mondott hazai pályán a Gyirmót

Fotó: Tölgyesi Norbert

Gyirmót Győr–Kozármisleny 3–5 (3–1)

Alcufer Stadion, 580 néző. V.: Sipos.
Gyirmót: Hársfalvi – Szegi, Hudák, Csörgő, Hajdú – Kovács M., Kovács D. (Szőke., 56.), Madarász (Soltész, 70.) – Kicsun (Lányi, 86.), Adamecsek, Medgyes. Vezetőedző: Tamási Zsolt.
Kozármisleny: Lékai – Schuszter, Horváth D., Füredi (Szabó B., a szünetben), Turi – Nagy E., Major S. – Molnár Á., Kozics (Horváth P., 61.), Kirchner (Ikonomou, 77.) – Daru B. (Tóth Z., 81.). Vezetőedző: Aczél Zoltán.
Gsz.: Adamcsek (2.), Medgyes,  (32.), Madarász (39.), ill. Major S. (12.), Daru B. (49., 69.), Horváth P. (65., 85.).

2. perc: A bizonytalankodó Füreditől Adamcsek megszerezte a labdát, majd 12 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 1-0.
12. perc: Major S. 16 méterről ballal a kapu jobb oldalába lőtt. 1-1.
32. perc: Kicsun pontosan centerezett, a lendületből érkező Medgyes  7 méterről jobbal a kapu közepébe lőtt . 2-1.
39. perc: Madarász 4 méterről a bal alsó sarokba pörgetett, a labda a bal kapufáról pattant a hálóba. 3-1.
49. perc: Kirchner bal oldali beadása után Daru a kimozduló Hársfalvi fölött a kapu jobb oldalába csúsztatott. 3-2.
66. perc: Horváth P. 10 méterről becsúszva, spiccel a kapu jobb oldalába lőtt. 3-3.
70. perc: Molnár lövése után a labda a jobb kapufa tövéről Daru elé került, aki 12 méterről a kapuba helyezett. 3-4.
85. perc: Horváth P. 12 méterről kapásból a kapu közepébe lőtt. 3-5.
Tamási Zsolt: - A mérkőzés fordulópontjaiból nem jöttünk ki jól. Sok technikai hibával játszottunk, amiket kegyetlenül kihasználtak vendégeink.
Aczél Zoltán: - Nagyon nem tetszett az első játékrész, amit azonban szünet után a csapatunk pályára vitt, az extra volt.

A 30. forduló további eredményei: BVSC-Csákvár 1-0, Szeged - Soroksár SC 0-0, Pécsi MFC-Szombathelyi Haladás 1-1, Kazincbarcika-Budapest Honvéd 1-0, Vasas -Tiszakécske 1-1, Budafoki MTE-Siófok 1-0. Ma: Ajka-Nyíregyháza, 20.00.